תוכן פרסומי
ראשי » TheNewCom » HOT תגייס נציגי שירות ותשקיע בתחום 25 מיליון שקלים
אילן צחי, מנכ"ל HOT

HOT תגייס נציגי שירות ותשקיע בתחום 25 מיליון שקלים

הקבוצה הודיעה על שורה של מהלכים שלטענתה יובילו לקיצור זמני ההמתנה הארוכים במוקדי השירות שלה ● ההחלטה התקבלה לאחר שמשרד התקשורת הטיל עליה בגין כך קנס של 1.3 מיליון שקלים

מאת 7 ביולי 2014, 12:32 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

נראה שהקנס שהטיל משרד התקשורת על HOT, בסך 1.3 מיליון שקלים, הוביל אותה לפעול: החברה הודיעה כי תגייס עוד החודש 500 נציגי שירות ועד סוף השנה תשקיע יותר מ-25 מיליון שקלים. לטענת החברה, מהלכים אלה אמורים לשפר את זמני ההמתנה הארוכים לשירות הלקוחות שלה.

מזה זמן רב מתלוננים לקוחות על זמני ההמתנה הארוכים במוקדי השירות של HOT, ובשבוע שעבר אף הוגשה נגד החברה תביעה על סך כ-20 מיליון שקלים, בטענה שההמתנה למענה אורכת עד פי 50 מהזמן המותר. כמו כן, ניתן לראות את ההחלטה על רקע אפליקציות השירות המשלימות ש-yes השיקה באחרונה.

HOT אף תשיק בקרוב פעולות נוספות שיוכלו הלקוחות לבצע בשירותים הדיגיטליים של החברה, בהם חשבונית דיגיטלית, פעולות אישיות במנוי, עדכון אמצעי תשלום, הסדרת חיובים, ביצוע מעבר דירה, שינוי תזמון טכנאי ועוד.

אילן צחי, מנכ"ל HOT, טען כי "שיפור השירות נמצא בראש סדר היום של החברה ולשם כך אנחנו נוקטים בשורה של צעדים  אליהם כולנו מגויסים. נפעל לכך שהשיפור יורגש כבר בקרוב"

HOT תגייס נציגי שירות ותשקיע בתחום 25 מיליון שקלים Reviewed by on . נראה שהקנס שהטיל משרד התקשורת על HOT, בסך 1.3 מיליון שקלים, הוביל אותה לפעול: החברה הודיעה כי תגייס עוד החודש 500 נציגי שירות ועד סוף השנה תשקיע יותר מ-25 מיליו נראה שהקנס שהטיל משרד התקשורת על HOT, בסך 1.3 מיליון שקלים, הוביל אותה לפעול: החברה הודיעה כי תגייס עוד החודש 500 נציגי שירות ועד סוף השנה תשקיע יותר מ-25 מיליו Rating:

תגובות (3)

 • Avatar

  דורון

  הבעיה של HOT, זו לא כמות המוקדנים שתענה, עוד 450 מקומות עבודה זה טוב, אבל לא מספיק.
  הרקבון הוא מבפנים, במדיניות, במוצרים, בהחלטות ניהוליות.
  תנסו אולי להחליף את השדרה הניהולית, זה יעזור

 • Avatar

  אורי

  משהו גורם לי לא להאמין להם…. מעניין למה

 • Avatar

  אבי

  הכל שקר כל השירות עבר לחברות פרטיות השערות בתשלום הכל שליחים שמגיעים מתקשרים מחוץ לבית מבקשים את הממיר הישן מגברת בת 80 בלי בושה וגם דורשים תשלום

הגיבו