תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » מנכ"ל גוגל, אריק שמידט, ידון עם אפל בהמשך כהונתו במועצת המנהלים של החברה

מנכ"ל גוגל, אריק שמידט, ידון עם אפל בהמשך כהונתו במועצת המנהלים של החברה

את ההחלטה לשקול את עתידו קיבל שמידט לאחר שגוגל הודיעה, כי תפתח מערכת הפעלה משלה למחשבים אישיים ● שמידט, שמכהן במועצת המנהלים של אפל מאז 2006, נמנע עד עתה מלהשתתף בישיבות שיכלו ליצור ניגוד עניינים, אך כעת יתכן, כי ייאלץ לעזוב את החברה לגמרי

מאת 12 ביולי 2009, 15:20 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

מנכ"ל גוגל, אריק שמידט, מסר ביום ה' האחרון, כי בעקבות הודעתה של גוגל על פיתוח מערכת הפעלה למחשבים אישיים, בכוונתו לדון עם אנשי אפל בהמשך כהונתו במועצת המנהלים של החברה. זאת, למרות שמערכת ההפעלה Chrome OS לא תתחרה בפועל בזו של אפל לפני 2010.

שמידט מכהן במועצת המנהלים של אפל מאז 2006. עד כה הוא נמנע מלהשתתף בדיונים שעסקו במכשירי iPhone, משום שמערכת ההפעלה של גוגל, אנדרואיד, מתחרה במכשירים של אפל הן על ליבם של הצרכנים והן על ליבם של המפתחים. אולם, עד הודעתו האחרונה נמנע שמידט מלהשיב אם בכוונתו להימנע מהשתתפות גם בדיונים שיעסקו במערכת ההפעלה Mac OS X.

כהונתו של שמידט במועצת המנהלים של אפל לא נעלמה מעיניה של רשות הסחר הפדראלית של ארה"ב (FTC), וסביר להניח, כי בעקבות ההודעה של גוגל על פיתוח של מערכת הפעלה משלה, רק יגבר העניין שמגלים אנשי ה-FTC בנושא.

מנכ"ל גוגל, אריק שמידט, ידון עם אפל בהמשך כהונתו במועצת המנהלים של החברה Reviewed by on . מנכ"ל גוגל, אריק שמידט, מסר ביום ה' האחרון, כי בעקבות הודעתה של גוגל על פיתוח מערכת הפעלה למחשבים אישיים, בכוונתו לדון עם אנשי אפל בהמשך כהונתו במועצת המנהלים ש מנכ"ל גוגל, אריק שמידט, מסר ביום ה' האחרון, כי בעקבות הודעתה של גוגל על פיתוח מערכת הפעלה למחשבים אישיים, בכוונתו לדון עם אנשי אפל בהמשך כהונתו במועצת המנהלים ש Rating:

הגיבו