תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » אלעד יישמה מערכת BI בסניגוריה הציבורית; ההיקף הכספי: כ-400 אלף שקלים

אלעד יישמה מערכת BI בסניגוריה הציבורית; ההיקף הכספי: כ-400 אלף שקלים

במסגרת הפרויקט הקימה אלעד מחסן נתונים מבוסס SQL Server, כמו גם ETL השואב מידע מכל המערכות התפעוליות ומעביר אותו למחסן הנתונים ● מערכת ה-BI החדשה אמורה לספק לסניגוריה הציבורית מידע שוטף על כל סוגי התיקים והעבירות, פרטים על משך הטיפול בתיק ואופן הטיפול בו, פילוח לסוגי עבירות ועוד

מאת 8 ביולי 2009, 12:19 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

אלעד מערכות הטמיעה מערכת BI בסניגוריה הציבורית במשרד המשפטים. במסגרת הפרויקט הקימה אלעד מחסן נתונים (DWH) מבוסס SQL Server, כמו גם ETL (ר"ת Extract, Ttransform & Load) השואב מידע מכל המערכות התפעוליות ומעביר אותו למחסן הנתונים. על בסיס זה מונחת מערכת ה-BI הכוללת פורטל דוחות מבוסס Reporting Services ושכבה סמנטית המחוללת דוחות באמצעות Report Builder. היקפו הכספי של הפרויקט נאמד בכ-400 אלף שקלים.

מערכת ה-BI החדשה אמורה לספק לסניגוריה הציבורית מידע שוטף על כל סוגי התיקים והעבירות, פרטים על משך הטיפול בתיק ואופן הטיפול בו, פילוח לסוגי עבירות לשם שמירת איזון בין תחומים, טיפול בשכר טרחה לעורכי דין ועוד.

לדברי דגן הלוי, מנהל חטיבת התוכנה באלעד מערכות, "הפתרון הטכנולוגי שפיתחנו כולל מנגנון ייחודי לזיהוי הנתונים שהשתנו במערכות התפעוליות מאז הדגימה האחרונה, והעברתם אל מחסן הנתונים. זאת להבדיל מפתרונות BI המעבירים, בכל דגימה מחדש, את כל הנתונים מן המערכות התפעוליות אל מחסן הנתונים. השקענו מחשבה רבה בפיתוח השיטה לזהוי הדלתאות הללו, במיוחד לאור העובדה שהמערכת התפעולית כלל לא תמכה בשיטת עבודה מסוג זה".

ריבה שירזי, מנהלת חטיבת פרויקטים במשרד המשפטים, אמרה, כי "הפרויקט עמד בתוכנית ובתקציב בזכות שיתוף פעולה מצויין בין הספק, המשתמשים ומערך ה-IT של משרד המשפטים, כמו גם, בזכות ההיצמדות למתודולוגיות הפיתוח של צוות ה-BI במשרד המשפטים".

אלעד יישמה מערכת BI בסניגוריה הציבורית; ההיקף הכספי: כ-400 אלף שקלים Reviewed by on . אלעד מערכות הטמיעה מערכת BI בסניגוריה הציבורית במשרד המשפטים. במסגרת הפרויקט הקימה אלעד מחסן נתונים (DWH) מבוסס SQL Server, כמו גם ETL (ר"ת Extract, Ttransform אלעד מערכות הטמיעה מערכת BI בסניגוריה הציבורית במשרד המשפטים. במסגרת הפרויקט הקימה אלעד מחסן נתונים (DWH) מבוסס SQL Server, כמו גם ETL (ר"ת Extract, Ttransform Rating:

הגיבו