תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » היי-טק עולמי » יבמ מוחה על כוונת ה-CIA להשתמש בשירותי הענן של אמזון, בהיקף של 600 מיליון דולרים
גם בזק עולה למחשוב ענן

יבמ מוחה על כוונת ה-CIA להשתמש בשירותי הענן של אמזון, בהיקף של 600 מיליון דולרים

הענק הכחול פנה ארבע פעמים לממשל האמריקני בבקשה לשקול מחדש את הכוונה להשתמש ב-Amazon Web Services בעשור הקרוב ● עד עתה נהגו בממשל להפנות ליבמ פרויקטים גדולים של לוגיסטיקה ומיחשוב, וקל להבין את הדאגה שחשים בה מפני כרסום במעמדה כספקית שנחשבת כ-"ברירת מחדל"

מאת 4 ביוני 2013, 14:01 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

יבמ (IBM) הפעילה עורכי דין והביעה מחאה על כוונת ה-CIA להשתמש ב-Amazon Web Services, בהיקף כולל של 600 מיליון דולרים, ב-10 השנים הקרובות. הענק הכחול מבקש מהממשל האמריקני שישקול מחדש את הכוונה, על פי ידיעה שהופיעה במגזין FCW, שעוסק במיחשוב בממשל, ונסמכת על מקורות יודעי דבר.

הידיעה על כוונת ה-CIA להשתמש בשירותי הענן של אמזון (Amazon) פורסמה בראשונה ב-FCW בחודש מרס האחרון. על פי הידיעה שפרסם המגזין כעת, יבמ פנתה בחודשים האחרונים ארבע פעמים לממשל בבקשה שישקול מחדש את עמדתו בסוגיה. עד עתה נהגו בממשל להפנות ליבמ פרויקטים גדולים של לוגיסטיקה ומיחשוב, וקל להבין את הדאגה שחשים בה מפני כרסום במעמדה כספקית שנחשבת כ-"ברירת מחדל".

יבמ מוחה על כוונת ה-CIA להשתמש בשירותי הענן של אמזון, בהיקף של 600 מיליון דולרים Reviewed by on . יבמ (IBM) הפעילה עורכי דין והביעה מחאה על כוונת ה-CIA להשתמש ב-Amazon Web Services, בהיקף כולל של 600 מיליון דולרים, ב-10 השנים הקרובות. הענק הכחול מבקש מהממשל יבמ (IBM) הפעילה עורכי דין והביעה מחאה על כוונת ה-CIA להשתמש ב-Amazon Web Services, בהיקף כולל של 600 מיליון דולרים, ב-10 השנים הקרובות. הענק הכחול מבקש מהממשל Rating:

הגיבו