תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » אינטרנט » כבל תת ימי של 100 גיגה-סיביות לשנייה יקשר רשתות אקדמיות משני עברי האוקיינוס
כבל תת ימי. צילום אילוסטרציה: אימג'בנק

כבל תת ימי של 100 גיגה-סיביות לשנייה יקשר רשתות אקדמיות משני עברי האוקיינוס

זאת, בהשוואה לקיבולת של 1 טרה-סיביות לשנייה של כלל הכבלים התת ימיים המקשרים בין אירופה לארצות הברית ● בימים האחרונים נערך ניסוי של הכבל, לאחר שעד כה היה הקישור הטרנס-אטלנטי מוגבל עד כה לקצב תקשורת של 10 גיגה-סיביות לשנייה ● בשנה הקרובה ייערכו ניסויים נוספים שיכללו, בין השאר, ארבעה צמתים, כולל בניו-יורק ובאמסטרדם

מאת 4 ביוני 2013, 13:51 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

במסגרת ניסוי שנערך במקביל לוועידת TERENA Networking Conference בהולנד הוקצה לרשתות אקדמיות באירופה ובארצות הברית כבל תת ימי בלעדי בעל קיבולת של 100 גיגה-סיביות לשנייה. זאת, בהשוואה לקיבולת של 1 טרה-סיביות לשנייה של כלל הכבלים התת ימיים המקשרים בין אירופה לארצות הברית.

הניסוי, המכונה Advanced North Atlantic 100G Pilot, כולל את הרשתות Internet2 ,NORDUnet ,SURFnet ,CANARIE ו-GEANT. אף על פי שחלק מרשתות אלה, ובהן Internet2, נהנו מקיבולת של 100 גיגה-סיביות לשנייה בתחומי ארצות הברית, הרי שהקישור הטרנס אטלנטי היה מוגבל עד כה לקצב תקשורת של 10 גיגה-סיביות לשנייה.

את הציוד לניסוי סיפקו החברות Ciena וג'וניפר (Juniper). בשנה הקרובה ייערכו ניסויים נוספים שיכללו, בין השאר, ארבעה צמתים, כולל בניו-יורק ובאמסטרדם.

כבל תת ימי של 100 גיגה-סיביות לשנייה יקשר רשתות אקדמיות משני עברי האוקיינוס Reviewed by on . במסגרת ניסוי שנערך במקביל לוועידת TERENA Networking Conference בהולנד הוקצה לרשתות אקדמיות באירופה ובארצות הברית כבל תת ימי בלעדי בעל קיבולת של 100 גיגה-סיביות במסגרת ניסוי שנערך במקביל לוועידת TERENA Networking Conference בהולנד הוקצה לרשתות אקדמיות באירופה ובארצות הברית כבל תת ימי בלעדי בעל קיבולת של 100 גיגה-סיביות Rating:

הגיבו