תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » IT פיננסי » ניסוי של מוזילה: ממשק API לתשלומים בפיירפוקס
עוד גרסה על המדפים. פיירפוקס

ניסוי של מוזילה: ממשק API לתשלומים בפיירפוקס

החברה מבקשת לקדם את הרעיון לפיו יישומי אינטרנט זקוקים לממשק API משותף לתשלומים ● בהודעה שפורסמה בבלוג של מוזילה נטען, כי כיום, הוספה של לחצן תשלום לדף אינטרנט היא משימה מורכבת למפתחים ולא טובה גם עבור המשתמשים והסוחרים ● כדי לפתור את הבעיות האלה מציעים במוזילה למפתחים להעניק הרשאות לספקי תשלומים. לכל מפתח תוכנה יוקצו "מפתח יישום" ו-"קוד סודי של יישום" שישמשו לחתימה על דרישות תשלום

מאת 8 באפריל 2013, 12:58 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

מוזילה (Mozilla) מבקשת לקדם את הרעיון לפיו יישומי אינטרנט זקוקים לממשק API משותף לתשלומים. כדי לממש זאת, שילבו אנשי החברה ממשק כזה במערכת ההפעלה פיירפוקס (Firefox).

בהודעה שפורסמה בבלוג של מוזילה נטען, כי כיום, הוספה של לחצן תשלום לדף אינטרנט היא משימה מורכבת למפתחים ומבחינת המשתמשים, מבחר האפשרויות לתשלום מוגבל והם נדרשים להזין את הפרטים של כרטיס האשראי עבור כל עסקה בנפרד. הסוחרים, מצדם, צריכים להיעזר בשירותי סליקה חיצוניים או לנהל בעצמם את דרישות העמידה בתקן PCI של חברות האשראי.

כדי לפתור את הבעיות האלה מציעים במוזילה למפתחים להעניק הרשאות לספקי תשלומים. לכל מפתח תוכנה יוקצו "מפתח יישום" ו-"קוד סודי של יישום" שישמשו לחתימה על דרישות תשלום. התהליך מבוסס על ההנחה שהמשתמשים רשומים למקורות של זהות אחודה, דוגמת שירות Mozilla Persona. אחרת יהיה עליהם לשוב ולהזין את הפרטים בכל עסקה בנפרד.

ניסוי של מוזילה: ממשק API לתשלומים בפיירפוקס Reviewed by on . מוזילה (Mozilla) מבקשת לקדם את הרעיון לפיו יישומי אינטרנט זקוקים לממשק API משותף לתשלומים. כדי לממש זאת, שילבו אנשי החברה ממשק כזה במערכת ההפעלה פיירפוקס (Firef מוזילה (Mozilla) מבקשת לקדם את הרעיון לפיו יישומי אינטרנט זקוקים לממשק API משותף לתשלומים. כדי לממש זאת, שילבו אנשי החברה ממשק כזה במערכת ההפעלה פיירפוקס (Firef Rating:

הגיבו