דיווח: מיקרוסופט לא תאפשר החלפת לוגו הפתיחה ותמונת הרקע הראשונית בחלונות 7 Starter

אתר Within Windows דיווח, כי נראה שמיקרוסופט תציע טפט שיציג את הלוגו הגדול החדש של חלונות, באופן שמותאם למסכים קטנים במיוחד ● נראה, כי הסיבה להגבלה היא הרצון של מיקרוסופט למנוע מיצרניות ה-OEM אפשרות להחליף את הרקע לכזה שיספק להן פרסום עצמי

האם מיקרוסופט ממשיכה לנסות לכלול הגבלות משמעותיות בגרסת ה-Starter של חלונות 7? לפי אתר Within Windows, נראה שהתשובה לכך חיובית. מדיווח שפורסם באתר עולה, כי הענקית מרדמונד לא תאפשר למשתמשים להחליף את לוגו הפתיחה של הגרסה, שמיועדת בעיקר למחשבי נטבוק ושאר מחשבים לשוק הנמוך, וכן לא את תמונת הרקע הראשונית – זו שיראה כל משתמש שידליק את המחשב החדש שלו שבו תהיה מותקנת מערכת ההפעלה החדשה מתוצרתה.

ההגבלות החדשות באות לאחר שבעבר הודיעה מיקרוסופט שמשתמשי חלונות 7 במהדורת ה-Starter לא יוכלו להשתמש בו זמנית ביותר מאשר שלושה יישומים, ולאחר זמן מה נסוגה מכך. נראה, כי כעת מנסה החברה ליצור הבדל חדש בצורה מלאכותית יותר, במטרה למנוע מיצרניות ה-OEM אפשרות להחליף את הרקע לכזה שיספק להן פרסום עצמי.

בעל האתר ציין שהוא כבר בדק מספר גרסאות חדשות של חלונות 7 עם המגבלה החדשה. לדבריו, ככל הנראה, תציע מיקרוסופט טפט שיציג את הלוגו הגדול החדש של חלונות, באופן שמותאם למסכים קטנים במיוחד.

תגובות

(1)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, דיבה, וסגנון החורג מהטעם הטוב

אירועים קרובים