מה הנהלת מיה אנליטיקס עשתה בכנסת?

מימין: ליאור לן פרנקל  - מנהלת השיווק, מיה אנליטיקס, נציגת SAS בישראל, ח"כ רון כץ – יו"ר שדולת ההייטק בכנסת וראש ועדת המשנה להיי-טק, ושרון הרעוז - סמנכ"לית Customer Advisory , מיה אנליטיקס, נציגת SAS בישראל

שדולת ההיי-טק הפועלת בשיתוף איגוד חברות ההיי-טק, היא מהשדולות החשובות בכנסת ישראל. שוק ההיי-טק מהווה את המנוע המרכזי של הכלכלה והתעסוקה וקיימים בפניו לא מעט אתגרים המקשים על פעילותו השוטפת.

במסגרת תפקידו כיו״ר שדולת ההיי-טק בכנסת וכראש ועדת המשנה להיי-טק כחלק מוועדת הכלכלה, שנחנכה אתמול בכנסת, אירח השבוע ח״כ רון כץ (יש עתיד) בלשכתו את הנהלת חברת מיה אנליטיקס נציגת ענקית הדאטה והאנליטיקה הבינלאומית SAS, שהציגו בפניו את אתגרי הענף מבחינת כח אדם, חסמים ובירוקרטיות, וכן נושאים אחרים שהמדינה יכולה לטפל בהם באופן יעיל (הפחתת מקרי אלימות במשפחה, הפחתת פשיעה במגזר הערבי וכו׳) באמצעות שימוש בטכנולוגיות שונות.
״כמעצמה טכנולוגית עולמית, קיימת חשיבות עליונה לטפל באתגרים שאיתם הענף מתמודד, בנוסף לכך שבישראל יש טכנולוגיות מהפכניות שיכולות לסייע בסוגיות רבות. בשיתוף פעולה עם שרת הכלכלה, שרת החדשנות ומשרדי ממשלה נוספים, אנו נפעל כדי לפתור אתגרים אלה וכן נבחן את היעילות של טכנולוגיות שונות לסיוע במקרים בוערים, לטובת המדינה ואזרחיה״.

תגובות

(0)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, דיבה, וסגנון החורג מהטעם הטוב

אירועים קרובים