תוכן פרסומי
ראשי » קהילת ה-IT » דיילי ציפי » גם הקורונה לא תעצור את ה-HappyNESS

דיילי ציפי


גם הקורונה לא תעצור את ה-HappyNESS

מאת 31 באוגוסט 2020, 15:27 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

נס (Ness) עולה כיתה: דיילי ציפי הוזמנה בשבוע שעבר לאירוע השנתי שעורכת החברה לילדי העובדים שלה שעולים לכיתה א'. גם בשנה המיוחדת הזאת, נס לא ויתרה על האירוע והזמינה את הילדים, ואת דיילי ציפי, לספארי שברמת גן. אלא שברוח התקופה, חלק אחר של האירוע המתמשך התרחש בזום: מופע מדעי מדליק ומצחיק של ד"ר מולקולה.

ילד נס מאכיל ג'ירפה באירוע של החברה בספארי. צילום: יח"צ

ילד נס מאכיל ג'ירפה באירוע של החברה בספארי. צילום: יח"צ

בהתאם להנחיות ובשונה מהאירועים הקודמים, הפעם התחלקו הילדים שהגיעו לספארי – וההיענות הייתה מלאה – לקבוצות קטנות, שסיירו בגן החיות, שמעו הסברים מהמדריכים, נהנו מהפתעות טעימות ובסיום האירוע קיבלו מתנות: ילקוט, בקבוק וקלמר תואם, בעיצוב שהם בחרו מבעוד מועד. ב-נס אומרים שהפידבקים המדהימים מהילדים וההורים לא מפסיקים להגיע.

דיילי ציפי רוצה לציין שהיא הייתה קצת פוחדת בסיטואציה כזאת. צילום: יח"צ

דיילי ציפי רוצה לציין שהיא הייתה קצת מפחדת בסיטואציה כזאת. צילום: יח"צ

יצוין כי האירוע בספארי הוא חלק משרשרת של אירועים שהחברה מקיימת למשפחות העובדים שלה, לאורך כל תקופת הקורונה ובפרט בקיץ. בין היתר, הם נהנו עד כה מסדנת יצירתיות, כיתת אומן עם לי בירן וסדרת הרצאות וירטואליות בשם הפסקת נס, שעוסקת במגוון רחב של נושאים, כגון: אכילה נכונה לאנשים עסוקים עם פאולה רוזנברג, הסיפורים מאחורי השירים עם נועם חורב ומסע מסביב לעולם עם לונלי פלג.

גם הקורונה לא תעצור את ה-HappyNESS Reviewed by on . נס (Ness) עולה כיתה: דיילי ציפי הוזמנה בשבוע שעבר לאירוע השנתי שעורכת החברה לילדי העובדים שלה שעולים לכיתה א'. גם בשנה המיוחדת הזאת, נס לא ויתרה על האירוע והזמי נס (Ness) עולה כיתה: דיילי ציפי הוזמנה בשבוע שעבר לאירוע השנתי שעורכת החברה לילדי העובדים שלה שעולים לכיתה א'. גם בשנה המיוחדת הזאת, נס לא ויתרה על האירוע והזמי Rating: 0

הגיבו