תוכן פרסומי
ראשי » קהילת ה-IT » דיילי ציפי » Voicenter וקהילת מפתחי הקוד הפתוח – באמסטרדם

דיילי ציפי


Voicenter וקהילת מפתחי הקוד הפתוח – באמסטרדם

מאת 6 באוגוסט 2019, 13:37 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

זו שנה שביעית ברציפות שקהילת ה-Opensips – פרויקט מתגי ה-SIP בקוד פתוח המוביל בעולם – נפגשת לכנס מקצועי להתעדכן בחידושים השונים בתחום. גם השנה, Voicenter הישראלית הפיקה את הכנס, שהתקיים לא מכבר, והביאה מאות מפתחי קוד פתוח בתחום הטלפוניה מעשרות מדינות ברחבי העולם להיפגש באמסטרדם, ולשתף את הקהילה בפיתוחים ובחידושים האחרונים.

את הרצאתו השנה הקדיש מייסד Voicenter, ניצן גוטמן, לדבר על המעבר מפיתוח מבוסס שכבות לעבודה במיקרו-שירותים, והיא עסקה בטופולוגיות השונות, בדילמות הטכנולוגיות ובהתנסויות המיטביות (Best practices) בתחום.

באירוע השיקה החברה את ממשק ה-SIP Trace שלה, שמציע לארגונים גדולים ומפעילי תקשורת לנהל את תנועת ה-VoIP שלהם תוך שימוש בכלי בינה מלאכותית וביג דטה. הממשק מאפשר לנטר, לחזות, להתריע ולפתור בעיות רשת שמשפיעות על איכות השמע בטלפוניה מבוססת IP, עוד לפני שמשתמשי הקצה יתלוננו על בעיות שמע. זאת, על מנת להבטיח שמירה על איכות שמע גבוהה ורציפות השירות.

דיילי ציפי צפתה, נצפתה וחזרה עם תמונה.

שלומי וניצן גוטמן, Voicenter. צילום: יח"צ

שלומי וניצן גוטמן, Voicenter. צילום: יח"צ

Voicenter וקהילת מפתחי הקוד הפתוח – באמסטרדם Reviewed by on . זו שנה שביעית ברציפות שקהילת ה-Opensips - פרויקט מתגי ה-SIP בקוד פתוח המוביל בעולם - נפגשת לכנס מקצועי להתעדכן בחידושים השונים בתחום. גם השנה, Voicenter הישראלי זו שנה שביעית ברציפות שקהילת ה-Opensips - פרויקט מתגי ה-SIP בקוד פתוח המוביל בעולם - נפגשת לכנס מקצועי להתעדכן בחידושים השונים בתחום. גם השנה, Voicenter הישראלי Rating: 0

הגיבו