תוכן פרסומי
ראשי » קהילת ה-IT » דיילי ציפי » עושים אנרגיה חכמה ישראלית-פלסטינית

דיילי ציפי


עושים אנרגיה חכמה ישראלית-פלסטינית

מאת 4 ביוני 2019, 17:57 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

שלום בין ישראל לרשות הפלסטינית הוא דבר שבימים אלה אפשר רק לחלום עליו, אבל שיתופי פעולה עסקיים-כלכליים ישנם – כי הכסף מדבר, גם אם המדינאים לא מדברים אלה עם אלה. לכן, דיילי ציפי שמחה להיות מוזמנת לכנס שערכו באחרונה ברמאללה חברת ניהול האנרגיה איטון ישראל ושותפתה ברשות הפלסטינית, חברת ההנדסה אל-תאקאמול, שם הוצגו פתרונות אנרגיה ובטיחות חכמים לבכירים ממשרד האנרגיה הפלסטיני וללקוחות של שתי החברות ברשות.

פיליפ דגה, סגן נשיא למכירות לאזור מערב אירופה באיטון, שהגיע לכנס מלונדון, סיפר לנוכחים על פרויקט אנרגיה ובטיחות מקיף שהחברה סיימה בהצלחה באצטדיון הכדורגל של איאקס ההולנדית (שקרוי על שמו של אגדת הכדורגל יוהאן קרויף), וציין ששיתוף הפעולה המוצלח עם אל-תאקאמול מביא עימו פוטנציאל גבוה לקידום פרויקטים דומים ברשות.

חוסני קאשו, מייסד אל-תאקאמול, אמר כי "השותפות שלנו עם איטון זוכה לתגובות חיוביות מאוד מלקוחותינו בשוק הפלסטיני. המוצרים והשירות האישי של אנשי איטון, לצד נכונותה לפתח את השוק הפלסטיני יחד איתנו, הם יסוד ההצלחה של היחסים בינינו. אנחנו מאמינים כי שותפות זו תמשיך להוביל את החדשנות בתעשייה ברשות הפלסטינית".

דיילי ציפי צפתה, נצפתה וחזרה עם תמונה.

אנשי איטון ואל-תאקאמול באירוע ברמאללה. במרכז, לוחצים ידיים, פיליפ דגה וחוסני קאשו. צילום: יח"צ

אנשי איטון ואל-תאקאמול באירוע ברמאללה. במרכז, לוחצים ידיים, פיליפ דגה וחוסני קאשו. צילום: יח"צ

עושים אנרגיה חכמה ישראלית-פלסטינית Reviewed by on . שלום בין ישראל לרשות הפלסטינית הוא דבר שבימים אלה אפשר רק לחלום עליו, אבל שיתופי פעולה עסקיים-כלכליים ישנם - כי הכסף מדבר, גם אם המדינאים לא מדברים אלה עם אלה. שלום בין ישראל לרשות הפלסטינית הוא דבר שבימים אלה אפשר רק לחלום עליו, אבל שיתופי פעולה עסקיים-כלכליים ישנם - כי הכסף מדבר, גם אם המדינאים לא מדברים אלה עם אלה. Rating: 0

הגיבו