תוכן פרסומי
ראשי » קהילת ה-IT » דיילי ציפי » עשור לפלייטיקה: העובדים חגגו עם אנריקה איגלסיאס באיביזה

דיילי ציפי


עשור לפלייטיקה: העובדים חגגו עם אנריקה איגלסיאס באיביזה

מאת 20 במאי 2019, 12:48 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

דמיינו שהחברה שבה אתם עובדים לוקחת אתכם לאיביזה ומארגנת עבורכם הופעה של אחד הכוכבים הגדולים – אנריקה איגלסיאס, למשל. עכשיו אתם מוזמנים לקנא בעובדי פלייטיקה, שזה בדיוק מה שהחברה עשתה להם, לציון עשור להיווסדה.

מימין: אנריקה איגלסיאס ורוברט אונוקול, מנכ"ל פלייטיקה. מעניין על מה הם מצביעים... צילום: תומר פולטין

מימין: אנריקה איגלסיאס ורוברט אונוקול, מנכ"ל פלייטיקה. מעניין על מה הם מצביעים… צילום: תומר פולטין

רכבת אווירית של 26 מטוסים חכורים נחתו בבוקרו של יום ו' האחרון באי הספרדי הקסום ועליהם 2,500 עובדי פלייטיקה הישראלית, שהגיעו מ-12 מדינות (כולל מארגנטינה, יפן ואוסטרליה) לטובת האירוע השנתי, שנמשך שלושה ימים.

אנריקה איגלסיאס בהופעה בפני עובדי פלייטיקה. צילום: תומר פולטין

אנריקה איגלסיאס בהופעה בפני עובדי פלייטיקה. צילום: תומר פולטין

העובדים פוזרו ב-10 בתי מלון שנסגרו במיוחד ונהנו מהופעה בהפתעה של איגלסיאס, מסיבות בריכה ומסיבה לתוך הלילה, עם מיטב ה-DJ's והרכבים מוזיקליים שהוטסו במיוחד. בין השמות ניתן היה למצוא את דני תובל, אסי קוז'אק, אינפקטד משרום ואיתי גאלו. החברה לא שכחה גם את מעריצי האירוויזיון, ושלשום (ש') התקיימה הקרנה מיוחדת של גמר התחרות על מסך ענק.

חברי אינפקטד משרום עם ניר קורצ'ק, סמנכ"ל השיווק של פלייטיקה. צילום: תומר פולטין

חברי אינפקטד משרום עם ניר קורצ'ק, סמנכ"ל השיווק של פלייטיקה. צילום: תומר פולטין

פלייטיקה היא בין חברות משחקי הרשת המובילות בעולם עם יותר מ-27 מיליון אנשים שמשחקים במשחקים שלה מדי חודש. החברה עשתה שני אקזיטים, שהאחרון שבהם היה ב-2016 לקונסורציום סיני ענק בתמורה ל-4.4 מיליארד דולר. עם זאת, המטה שלה נשאר בתל אביב.

האירוע הענק של פלייטיקה באיביזה. צילום: תומר פולטין

האירוע הענק של פלייטיקה באיביזה. צילום: תומר פולטין

דיילי ציפי, שאוהבת אירוויזיון ומוזיקה לטינית (ולכן התאכזבה מכך שספרד הגיעה למקום כל כך נמוך), צפתה, נצפתה וחזרה עם תמונות.

עשור לפלייטיקה: העובדים חגגו עם אנריקה איגלסיאס באיביזה Reviewed by on . דמיינו שהחברה שבה אתם עובדים לוקחת אתכם לאיביזה ומארגנת עבורכם הופעה של אחד הכוכבים הגדולים - אנריקה איגלסיאס, למשל. עכשיו אתם מוזמנים לקנא בעובדי פלייטיקה, שזה דמיינו שהחברה שבה אתם עובדים לוקחת אתכם לאיביזה ומארגנת עבורכם הופעה של אחד הכוכבים הגדולים - אנריקה איגלסיאס, למשל. עכשיו אתם מוזמנים לקנא בעובדי פלייטיקה, שזה Rating: 0

הגיבו