תוכן פרסומי
ראשי » קהילת ה-IT » דיילי ציפי » ספידייטינג טכנולוגי בכנס הלקוחות השנתי של טלדור תקשורת

דיילי ציפי


ספידייטינג טכנולוגי בכנס הלקוחות השנתי של טלדור תקשורת

מאת 20 במרץ 2019, 15:35 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

כנס הלקוחות הבכירים של טלדור תקשורת, 2019 Taldor Annual SummIT, התקיים באחרונה, בפעם החמישית, במלון הבוטיק אלמא שבזכרון יעקב. בכירים בתעשיית ההיי-טק הישראלית התארחו בשולחנות עגולים, פורומים והרצאות, ועסקו בהשפעות של השינויים הגדולים המתרחשים בעולמות המחשוב והתקשורת.

נתי אברהמי, מנכ"ל טלדור. צילום: שחר פרלמן

נתי אברהמי, מנכ"ל טלדור. צילום: שחר פרלמן

היום הראשון נפתח בדברים של נתי אברהמי, מנכ"ל טלדור; בועז יהודה, מנכ"ל טלדור תקשורת; ארן אראל, סמנכ"ל המגזר העסקי בסיסקו ישראל; ובני מלכה, מנהל מכירות אזורי למזרח ומרכז אירופה בחטיבת הפתרונות למידע לא מובנה ב-Dell-EMC. בהמשך היום התקיים אירוע גאלה, שכלל סדנאות אלכוהול מרתקות ומופע של אומן החושים מתן רוזנברג.

בועז יהודה, מנכ"ל טלדור תקשורת. צילום: שחר פרלמן

בועז יהודה, מנכ"ל טלדור תקשורת. צילום: שחר פרלמן

בפתח היום השני שמעו המשתתפים הרצאה של ד"ר ליאור צורף, מרצה וחוקר עולמי בתחום חוכמת ההמונים. הוא הפתיע והעלה לבמה נחש אמיתי, והמשתתפים היו צריכים לנחש את אורכו.

בסיום הרצאתו, עבר ד"ר צורף להנחיית פאנל בכירים, שפרט לאברהמי וליהודה השתתפו בו שרית רצר, סמנכ"לית השותפים בסיסקו ישראל; אבירם סגל, סמנכ"ל המכירות של חטיבת האנטרפרייז ב-Dell-EMC; אלי שקד, מנכ״ל VMware ישראל; עופר ישראלי, מנכ"ל פורטינט ישראל; ועופר אזולאי, מנכ"ל וריטאס ישראל. בפאנל דנו הבכירים באתגרי 2019 בתחום ה-ICT ושיתפו בחלומות האישיים שלהם.

ספידייטינג. צילום: שחר פרלמן

ספידייטינג. צילום: שחר פרלמן

המשתתפים המשיכו את יומם בקונספט של ספידייטינג, שבמסגרתו קיימה טלדור סשנים טכנולוגיים אודות פתרונות מבוססי תוכנה SDN ו-SDS של היצרנים המובילים בשוק. החברה הציגה פתרונות אוטומציה שבאמצעותם מנהלים סביבה מבוססת תוכנה על כל היבטי התשתית.

גרישה סוקולובסקי, סמנכ"ל ייעוץ, ארכיטקטורה והנדסה בטלדור תקשורת. צילום: שחר פרלמן

גרישה סוקולובסקי, סמנכ"ל ייעוץ, ארכיטקטורה והנדסה בטלדור תקשורת. צילום: שחר פרלמן

את הכנס סגר מושב הסיום, שבו השתתפו גרישה סוקולובסקי, סמנכ"ל ייעוץ, ארכיטקטורה והנדסה בטלדור תקשורת, ודובר המפתח פרופ' דוד פסיג, עתידן טכנולוג, שקינח בהרצאתו, שנשאה את הכותרת הטכנולוגיה כסופר אורגניזם ומה היא רוצה מאיתנו.

מנחה הכנס היה אילן נימני, סמנכ"ל מכירות ומנהל החטיבה הביטחונית בטלדור תקשורת.

אילן נימני, סמנכ"ל מכירות ומנהל החטיבה הביטחונית בטלדור תקשורת. צילום: שחר פרלמן

אילן נימני, סמנכ"ל מכירות ומנהל החטיבה הביטחונית בטלדור תקשורת. צילום: שחר פרלמן

יהודה אמר כי "אנחנו בפתחה של תקופה מרתקת בתחום ה-ICT, תקופה בה אוטומציה נכנסת לכל תחומי התשתיות. לבינה מלאכותית יש משקל רב, והמחשב והתקשורת הופכים ללב העשייה העסקית. השנה, הכנס עמד בסימן של Lets Automate IT (הבה נבצע אוטומטיזציה ל-IT – ד"צ), כאשר התעמקנו בתהליכי אוטומציה מתקדמים שאנחנו יודעים לייצר עבור לקוחותינו".

לדברי אברהמי, "יכולתנו לרתום את כוח הטכנולוגיה על מנת לייעל ולפשט תהליכים שונים וחשובים במדינת ישראל, בכל תחום או סוג של ארגון, היא העקרון המניע אותנו בטלדור. אנחנו גאים להיות היחידים בשוק שמטמיעים תהליכים מתקדמים בהיבטי פיתוח, תשתיות ומחברים ביניהם. בכך, אנחנו מסייעים ללקוחותינו להתאים עצמם לדרישות העסקים המודרניים ולקצר את זמני התגובה לשוק".

ספידייטינג טכנולוגי בכנס הלקוחות השנתי של טלדור תקשורת Reviewed by on . כנס הלקוחות הבכירים של טלדור תקשורת, 2019 Taldor Annual SummIT, התקיים באחרונה, בפעם החמישית, במלון הבוטיק אלמא שבזכרון יעקב. בכירים בתעשיית ההיי-טק הישראלית הת כנס הלקוחות הבכירים של טלדור תקשורת, 2019 Taldor Annual SummIT, התקיים באחרונה, בפעם החמישית, במלון הבוטיק אלמא שבזכרון יעקב. בכירים בתעשיית ההיי-טק הישראלית הת Rating: 0

הגיבו