לא על קרן הצבי

השבוע נערך במטה קבוצת מלם-תים בפ"ת טקס חגיגי להשקת פרויקט טבע SAVE, פרויקט המיחשוב בו זכתה הקבוצה לתפעול ותחזוקה של מערכת מיחשוב כוללת ברשות הטבע והגנים. זכייה שמזכה את קבוצת ה-IT הבורסאית המובילה של שלמה אייזנברג בהכנסה נאה של כ-74 מיליון שקלים על פני שבע השנים הקרובות. בתמורה כמובן לעבודה איכותית ונאמנה, כמו שאייזנברג אומר: "בשביל איכות משלמים".

אז אייזנברג וספי גלעזר, המנכ"ל החדש של מלם מערכות, שחגג שבועיים ראשונים מאז הגיע היישר מניהול פיתוח עסקים בינלאומיים בנס, הבטיחו שבנוסף לביצוע איכותי של הפרויקט תרומתם תתבטא גם בקידום ערכי הטבע על ידי עריכת סיורים ל-3,500 עובדי קבוצת מלם-תים ובני משפחותיהם באתרי הרשות בארץ.

בטקס נשאו ברכות שלמה אייזנברג, מנהל העסקים הראשי של מלם תים, אלי אמיתי, מנכ"ל רשות הטבע והגנים, ספי גלעזר, מנכ"ל מלם מערכות וראשי הפרויקט מטעם שני הגופים.

אלי אמיתי רואה בפרויקט יריית הפתיחה להקמת מערכת טכנולוגית מקיפה שתקדם את מטרות הרשות ועבורו התגשמות של חלום. ובמציאות הוא שקט שלא הונח על קרן הצבי ומלם-תים תספק את התוצאה הרצויה. ספי גלעזר, המוכר בתעשייה כחובב טבע וטיולים בשטח עם משפחתו הענפה, נופף בפני כל החברים בכרטיס המנוי לביקור באתרי רשות הטבע והגנים המשמש אותו לעיתים קרובות ביותר, למרות שמשפחתו נספרת "רק" שש פעמים בכל כניסה מתוך שמונה מיליון הביקורים באתרי הרשות בשנה. שיא.

ניצפתה הנהלת שתי החברות עם יחמור ושביל תלוי. אלי אמיתי, מנכ"ל הרשות, מסר להנהלת מלם-תים תמונות של טבע א"י וקיבל ספר ברכות עם ישראל מהודר. מימין: שלמה אייזנברג, יו"ר קבוצת מלם-תים; אמיר זיו, סמנכ"ל ראש אגף מערכות; ספי גלעזר, מנכ"ל מלם-מערכות; אלי אמיתי, מנכ"ל הרשות; ברוך הינוך, יועץ הרשות. אייזנברג צבר נקודות לא מעטות בידע שגילה בטבע של א"י כשהכיר למשל, את סיפור השבתם של היחמורים ארצה לאחר שכמעט ונעלמו מהטבע. כפי שסיפר אמיתי, זה היה במטוס אל-על האחרון שיצא מטהרן כשחומייני עלה לשלטון. אייזנברג ידע וזכר

ניצפה הצוות הנמרץ בראשותו של המנכ"ל רשות הטבע והגנים ושל אגף תיקשוב ומערכות המידע בראשותו של המנמ"ר. מימין:  שמעון ענבר, מנהל התקשורת; אלי אמיתי, מנכ"ל הרשות; אמנון תדהר, יועץ חיצוני; דוד זיסו, מנהל האפליקציות; ברוך הינוך, יועץ חיצוני; דוד קישקה, רל"ש מנכ"ל; תמיר עדוי, מנמ"ר מנהל אגף תיקשוב ומערכות המידע; יונת מגל, מנהלת יחידת הממ"ג GIS; מודי אורון, סמנכ"ל הרשות

תגובות

(1)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, דיבה, וסגנון החורג מהטעם הטוב

  1. משה מורשת

    אני מאחל למלם-תים רק הצלחה. אבל לפי מה שקרה בשנים האחרונות בכלל בתי התוכנה, זו עלולה להכנס לסטטיסטיקה העצובה של פרוייקטים הפסדיים ותביעות הדדדיות. חבל שעושים חגיגות בזמן הזכיה ולא כשהפרוייקט מסתיים בזמן ובתקציב. או כפי שאחד ממנהלי בעבר התבטא: או שאתה מפסיד את הפרויקט (במכרז) או שאתה מפסיד בפרוייקט ….

אירועים קרובים