באו לבקר במאורת הנמר: עקיבא ערמון וארז רוקח, ווייזסייט

24/10/2021 15:48
מצטלמים עם נמרים. עקיבא ערמון וארז רוקח, מייסדי ווייזסייט

היה זה עוד בוקר פקוק בגוש דן, אבל במאורת הנמר העניינים התנהלו כרגיל, ולמאורה הגיעו עקיבא ערמון וארז רוקח  – עם אש בעיניים, ותשוקה לשנות את עולם החניה וסוף סוף להיפטר מהפקקים – פתרון מבורך שכולנו מחכים לו.

אחרי שהתכרבלו והצטלמו עם הנמרים במאורה וגם עם הנמרים החופשיים שמסתובבים במשרד, הם סיפרו לי קצת על החברה החדשנית שייסדו – ווייזסייט (WISESIGHT).

אז למי שלא מכיר – ווייזסייט נקראת כך על שם הינשוף – יצור לילי בעל חוש ראייה חד במיוחד, שבמקרה הזה בא לפתור את בעיות החניה של העולם.

החברת נוסדה בשנת 2016 על ידי יוצאי התעשייה הביטחונית (תעשייה אווירית ומערכות הביטחון) לטובת מתן מענה טכנולוגי וחדשני לבעיית החניה בישראל ובשאר העולם.
עם הזמן, החברה התאימה את עצמה לדרישות השוק, וכעת מתמחה ומובילה עולמית באוטומטיזציה מלאה של תהליך החניה, הכולל ניווט חכם לחניה, תשלום אוטומטי בחניות רחוב, החלפת הפקחים  – וכל זאת כדי להפוך את העולם שבו אנו חיים לעולם ללא דו"חות. כן, כן, שמעתם נכון – מנווטים לחניה פנויה וחונים בקלות וללא דו"חות.
כפועל יוצא מעבודת החברה בתחום ותוך כדי פריסת המערכת בעיריות השונות – נוצר ביקוש אדיר מצד העיריות להשתמש במערכת גם לצרכים נוספים, הכוללים שימוש בביג דטה לטובת הפיכת העיר לעיר חכמה באמת.

היום, החברה מספקת לעיריות גם שירותי IoT לעיר החכמה, הכוללים ניתוח תנועה ועומסים, זיהוי תאונות דרכים, זיהוי חפצים חשודים, מתן מידע סטטיסטי רב בהתאמה אישית לעירייה ועוד. כל זה כדי להפוך את העולם שלנו למקום טוב יותר ובטוח יותר.

החברה עובדת עם עיריות רבות בארץ ופועלת עכשיו להתרחבות לשאר העולם, עם דגש על ארה"ב ואירופה – יבשות שבהן הביקוש למערכת הוא עצום.

מלבד שיחות עסקים – דיברנו גם על חמלה אהבה ושמחה – הנושאים הקרובים לליבי יותר מהכל. חייך – אלו הם חייך :)

ואני ממליץ: קדימה, ווייזסייט – צאו לטרוף את העולם (ולהפוך אותו לטוב יותר)!

בהצלחה!

תגובות

(2)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, דיבה, וסגנון החורג מהטעם הטוב

  1. אבנר קדם

    שמעתי עליהם. פתרון מטורף. מקווה שיצליחו.

אירועים קרובים