אינטגריטי תוכנה קיבלה מסיטריקס את דרגת השותף בעל ההסמכה הבכירה ביותר בישראל

מימין: אנה יפרח, מנהלת תחום לקוחות, וארז ברוך, CTO - אינטגריטי תוכנה. צילום: יח"צ

אינטגריטי תוכנה, חברה בת של מטריקס, מונתה לשותף היחיד בישראל בעל הסמכת PLATINUM PLUS – הדרגה הטכנולוגית הגבוהה ביותר של חברת סיטריקס (Citrix), מובילה עולמית בתשתיות וירטואליזציה ו-VDI. הסמכה זאת מאשרת את רמת הידע הגבוהה ביותר בכלל הפתרונות של סיטריקס, לרבות וירטואליזציה, תקשורת, אבטחת מידע וענן. תואר זה ממקם את אינטגריטי תוכנה במעמד הטכנולוגי המוביל בישראל בטכנולוגיות Citrix, עם כ-100 לקוחות וצוות של 15 מומחים בתחום.

מימין: אנה יפרח, מנהלת תחום לקוחות, וארז ברוך, CTO - אינטגריטי תוכנה. צילום: יח"צ

מימין: אנה יפרח, מנהלת תחום לקוחות, וארז ברוך, מנהל הטכנולוגיות – אינטגריטי תוכנה. צילום: יח"צ

לדברי ארז ברוך, מנהל הטכנולוגיות באינטגריטי, "אנו לאחר שנת קורונה, שהכפילה את פעילות החברה בעולם ה-VDI ואבטחת המידע. אנו רואים ארגונים שבעבר כמעט לא עבדו מהבית, שבזמן קצר העבירו כמעט את כל הארגון לעבודה מרחוק. 'שם המשחק' כאן הוא חוויית משתמש ואבטחת מידע ללא פשרות, ואת זאת מקבלים בזכות העליונות הטכנולוגית של  פרוטוקול התקשורת של סיטריקס וכמובן בתוספת Citrix Netscaler, המשמש שער הגישה המאובטח לארגון".

לדברי אנה יפרח, מנהלת תחום הלקוחות של אינטגריטי, "אנחנו תומכים בכ-100 ארגוני אנטרפרייז בישראל, שכוללים חברות רבות במגזר הפיננסי, המגזר הביטחוני והציבורי, ובשנה האחרונה נוספו חברות ההיי-טק שמחפשות את פתרונות אבטחת המידע לאוכלוסיית המפתחים בגישה מרחוק. חברת אינטגריטי תוכנה היא היום 'הבית הטבעי' עבור כל ארגון שמחפש פתרון לעבודה מרוחקת, תוך חווית לקוח מעולה ו-Zero Trust בכל הקשור להיבטי אבטחת המידע".

ניר בן יהודה, מנהל פיתוח שוק בישראל בסיטריקס: "אנו מברכים את אינטגריטי על הישג זה והתקדמות מתמשכת של מומחיות סיטריקס שהגיעה לרמה הגבוהה ביותר. הם הגיעו לנקודת מצוינות זו באמצעות עבודה קשה בתקופות של אתגרים ושיבושים יוצאי דופן שנגרמו על ידי COVID-19, כאשר אינטגריטי ממשיכה להיות יועצת מהימנה וסיפקה פתרונות מורכבים תוך זמן קצר לארגונים גדולים בתחום הבנקאות, האבטחה וההיי-טק. אני יכול להגיד 'שאפו' על הביצוע ועמדת המובילות שאליה הגיעה אינטגריטי״.

תגובות

(0)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, דיבה, וסגנון החורג מהטעם הטוב

אירועים קרובים