קבוצת יעל מחבקת את ההורים

הריחוק החברתי, במיוחד מאלה הקרובים לנו, שנגזר ממגיפת הקורונה גורם להורים מבוגרים רבים בדידות - בקבוצת יעל החליטו לעשות מעשה למען הורי העובדים

בתמונות מימין למעלה משפחותיהם של עובדי יעל עם החבילות: חמו וחמתו של שמעון בטשוילי; אמו של חגי אופיר; אביו של אמיר עמרי; אמו של אריאל מיכאלי; והוריו של שחר אלבס (בתמונה הגדולה). צילום: יח"צ

עובדי קבוצת יעל (Yael) נקראו למלא את פרטי הוריהם, בעקבות יוזמת החברה לשלוח חבילות חורף מפנקות בהפתעה להורי העובדים. כוונת המחווה הייתה לגעת בנושא שנמצא מעבר למצב הכלכלי והבריאותי, אותו חשוב שנזכור: הריחוק החברתי, במיוחד מאלה הקרובים לנו, שנגזר ממגיפת הקורונה.

הסט שנשלח להורים כלל מארז של כירבולית רכה, ספלי משקה חם, חליטות תה איכותי, עוגיות, ומכתב אישי להורים שמבקש לשלוח חיבוק, בימים אלה של ריחוק, ודרכו, גם להודות לעובדים על ההשקעה, המחויבות והתוצאות. המכתב פנה אל ההורים במילים: "רצינו קצת להיות קרובים, להוקיר תודה ולומר לכם, היו גאים בילדיכם". העובדים אימצו בחום את היוזמה ואילו ההורים ובני המשפחה קבלו בהפתעה ובאהבה את המחווה החמימה.

"אנו מודעים לקושי האמיתי של עובדים לפגוש את ההורים שלהם בתקופה זו", מסרה אילנית דהן, סמנכ"לית בכירה למשאבי אנוש בקבוצת יעל. "רצינו להעביר מסר של 'חיבוק חם', גם אם מרחוק, ליצור תחושה של גאווה הורית בבנות ובבנים, ולהעניק קצת נחת בימים של שגרה לא קלה עבורם".

תגובות

(3)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, דיבה, וסגנון החורג מהטעם הטוב

  1. מלי בר

    מחמם את הלב שמקום העבודה של ביתי חושב על ההורים של העובדים יוזמה מבורכת. מברכת אותכם בארגזים של הצלחה וכייף וסיפוק בעבודתכם. חנוכה שמח?

  2. ירח אפרתי

    יוזמה נהדרת וברוכה. הלוואי שעוד ארגונים ומוסדות בארץ ילכו בעקבותיכם. כל הכבוד ויישר כוחכם !!!

  3. רחל

    יוזמה שמחממת את הלב את התקופה ואת העונה. תבוא עליכם הברכה. כל הכבוד

אירועים קרובים