תוכן פרסומי
ראשי » קהילת ה-IT » דיילי ציפי » לא רק תיירות – גם שת"פ בסייבר בין ראש ממשלת יוון ואראל מרגלית

דיילי ציפי


לא רק תיירות – גם שת"פ בסייבר בין ראש ממשלת יוון ואראל מרגלית

מאת 18 ביוני 2020, 10:37 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

ראש ממשלת יוון, קיריאקוס מיצוטקיס, פגש השבוע את היזם ויו"ר קרן JVP, אראל מרגלית. הפגישה נערכה במלון וולדורף אסטוריה במסגרת הביקור הרשמי של ממשלת יוון, ועסקה בשיתופי פעולה בתחום הסייבר, החדשנות והפודטק. יוון נחשפה לאחרונה למתקפות סייבר רבות, בדומה לעליית המדרגה במתקפות סייבר שרואים בכל העולם. השבוע הודיע שירות המודיעין היווני על גיוס 80 האקרים לשורותיה להתמודדות מול מתקפות סייבר. ישראל נחשבת למובילה עולמית בטכנולוגיות שמתמודדות עם איומי סייבר לאורך השנים ויצאו ממנה חברות עולמיות מובילות, רבות מהן דרך קרן JVP.

מימין: היזם ויו"ר קרן JVP, אראל מרגלית, וראש ממשלת יוון, קיריאקוס מיצוטקיס. צילום: דנה לוי

מימין: היזם ויו"ר קרן JVP, אראל מרגלית, וראש ממשלת יוון, קיריאקוס מיצוטקיס. צילום: דנה לוי

מרגלית אמר במפגש, כי "ההתמודדות העולמית מול פושעי סייבר היא משימה שדורשת שיתוף פעולה בין ממשלות ושיתוף פעולה של חברות עסקיות. יוון היא מדינה חשובה באזורנו, ולחברות הטכנולוגיה הישראליות, יחד עם העובדים הישראלים, יש הרבה מה להציע בתחום הגנות הסייבר והתמודדות מול האיומים הגוברים. אנחנו שמחים לעזור ליוון לעמוד באתגרי הסייבר שעומדים בפניה".

לא רק תיירות – גם שת"פ בסייבר בין ראש ממשלת יוון ואראל מרגלית Reviewed by on . ראש ממשלת יוון, קיריאקוס מיצוטקיס, פגש השבוע את היזם ויו"ר קרן JVP, אראל מרגלית. הפגישה נערכה במלון וולדורף אסטוריה במסגרת הביקור הרשמי של ממשלת יוון, ועסקה בשי ראש ממשלת יוון, קיריאקוס מיצוטקיס, פגש השבוע את היזם ויו"ר קרן JVP, אראל מרגלית. הפגישה נערכה במלון וולדורף אסטוריה במסגרת הביקור הרשמי של ממשלת יוון, ועסקה בשי Rating: 0

הגיבו