תוכן פרסומי
ראשי » קהילת ה-IT » דיילי ציפי » וואן, זום, פסח ורותם אבוהב

דיילי ציפי


וואן, זום, פסח ורותם אבוהב

מאת 20 באפריל 2020, 13:24 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

הימים אינם פשוטים, אבל ב-וואן לא מוותרים על ה-"ביחד". החברה הזמינה לפני פסח את דיילי ציפי לאירוע וירטואלי, שכיאה לתקופה נערך בזום, על מנת להרים כוסית (פיזית) לכבוד החג עם יותר מ-500 מעובדי החברה.

עובדי וואן במפגש הזומי. דיילי ציפי התחבאה לה באחד העמודים הבאים. צילום מסך

עובדי וואן במפגש הזומי. דיילי ציפי התחבאה לה באחד העמודים הבאים. צילום מסך

גולת הכותרת של האירוע הייתה מופע סטנד-אפ אונליין של רותם אבוהב, שאולי יצא לכם להכיר אותה מהתפקיד של שני בסברי מרנן, אבל היא גם קומיקאית טובה מאוד. לפני שאבוהב עלתה ל-"במה" הווירטואלית, מנכ"ל וואן, עדי אייל, שיתף את העובדים בדרכי הפעולה שהחברה נוקטת להתמודדות עם הקורונה. "פעלנו ונמשיך לפעול במספר ערוצים כדי להבטיח את המשך חוסנה של החברה", אמר. "עצרנו תשלום דיבידנדים, הפחתנו בצורה וולונטרית את שכר ההנהלה הבכירה, הצלחנו לבלום את הגבלות הממשלה על ONE ועל כל מגזר ה-IT בישראל, ויצאנו לחופשה מרוכזת לקראת חג הפסח". הוא ציין שהנהלת החברה פועלת לצמצום השפעת הקורונה על העובדים, תוך שמירה על קשר מלא ורציף עם כל הלקוחות והשותפים.

אייל מעריך שכמו שוואן יצאה מחוזקת מפיצוץ בועת הדוט.קום ומהמשבר הפיננסי הגדול של 2008, כך היא תצא מחוזקת גם מהמשבר הנוכחי.

אכן, אמן כל הברכות. רותם אבוהב מברכת - ומצחיקה - את עובדי וואן. צילום מסך

אכן, אמן כל הברכות. רותם אבוהב מברכת – ומצחיקה – את עובדי וואן. צילום מסך

בתגובה לדברי המנכ"ל, אבוהב פנתה אליו ואמרה: "הצלחת להרגיע אפילו אותי, אף על פי שאני בכלל לא עובדת ב-וואן, אבל נראה לי שעכשיו, אחרי מה ששמעתי, אני באה לעבוד אצלכם". לסיום היא בירכה את מאות המשתתפים: "שנחזור בהקדם לצאת למרפסת בשביל לתלות כביסה ולא כדי למחוא כפיים, ושנוכל להיפגש בקרוב למופע סטנד-אפ בלי הזום".

וואן, זום, פסח ורותם אבוהב Reviewed by on . הימים אינם פשוטים, אבל ב-וואן לא מוותרים על ה-"ביחד". החברה הזמינה לפני פסח את דיילי ציפי לאירוע וירטואלי, שכיאה לתקופה נערך בזום, על מנת להרים כוסית (פיזית) לכ הימים אינם פשוטים, אבל ב-וואן לא מוותרים על ה-"ביחד". החברה הזמינה לפני פסח את דיילי ציפי לאירוע וירטואלי, שכיאה לתקופה נערך בזום, על מנת להרים כוסית (פיזית) לכ Rating: 0

הגיבו