כבוד לוותיקים של מידעטק

חברת מידעטק מבית מטריקס, המספקת יישום והטמעה של מערכת פריוריטי, ערכה לאחרונה את הכנס השנתי שלה לשנת 2019 באולמי אושילנד בכפר סבא. באירוע נכחו יותר מ-200 עובדי החברה וחברי ההנהלה, בראשות חנה שראל, מנכ"לית מידעטק. העובדים נהנו מהרצאות המסכמות את הפעילות ואת ההישגים של החברה ב-2019, מארוחת ערב מפנקת ומהרצאה טכנולוגית מעניינת, שלקחה את העובדים לשנת 2040.

עם סגירתו של עשור וכחלק מסיכום השנה שחלפה, חילקה חברת מידעטק תעודות הוקרה לעובדיה אשר צברו ותק של עשר ועשרים שנה בחברה, כדי להודות להם על תרומתם ופועלם. באירוע הוצגו גם פעילויות בולטות שנעשו במחלקות השונות במהלך 2019, לצד כמה סיפורי הצלחה וציון הישגיה הגדולים במהלך השנה. כמו כן, מנכ"לית החברה הציגה בפני המשתתפים את המגמות העכשוויות בעולם בתעשיית ה-ERP וכיצד הן מיושמות על ידי מערכת הפריוריטי של החברה.

שראל אמרה באירוע, כי "בכל שנה שחולפת אנחנו עדים להתגברות שביעות הרצון מצד לקוחותינו. זה בהחלט משמח לראות שהם בוחרים להמשיך ולהרחיב את הטמעת מערכת הפריוריטי בחברותיהם, לצד פרויקטים חדשים שמתממשים בקרב לקוחות חדשים שהצטרפו אלינו גם בשנה הזאת. כל אלו מתאפשרים בזכות המקצועיות והמודולים הייחודיים של מידעטק, אבל בעיקר בזכות ההון האנושי המיוחד שיש לנו בחברה".

תגובות

(0)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, דיבה, וסגנון החורג מהטעם הטוב

אירועים קרובים