תוכן פרסומי
ראשי » קהילת ה-IT » בא לבקר במאורת הנמר » באו לבקר במאורת הנמר: יוני פנחס, דוד יונגמן ועידן וקסלר, וויזארדס
מימין: יוני פנחס, מנכ"ל וויזארדס, ושותפיו עידן וקסלר ודוד יונגמן. צילום: פלי הנמר

באו לבקר במאורת הנמר: יוני פנחס, דוד יונגמן ועידן וקסלר, וויזארדס

מאת 25 בפברואר 2020, 15:30 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

השבוע התארחו אצלי יוני פנחס, מנכ"ל וויזארדס ושותפיו דוד יונגמן ועידן וקסלר – חברים צנועים, שאהובים על לקוחותיהם בשל תכונה זו, וכמובן בגלל המקצועיות והחכמה שלהם בפרויקטים מורכבים.

Wizards הינה חברת בוטיק, הפועלת כמעין סיירת עבור צוותי המחשוב הארגוניים. החברה מלווה חברות וארגונים מכל גודל – בישראל ובעולם – במסע שלהם לעידן הדיגיטלי, ומתמחה בתכנון פרויקטים וביצועם, בהטמעת טכנולוגיות מחשוב חדשות, אינטגרציה ופיתוח תוכנה בסביבת הענן הארגוני. הם בעצם סוללים עבור הארגונים את הנתיב המהיר לגן העדן הדיגיטלי.

בעידן הכלכלה הדיגיטלית כל עסק או ארגון חייב להחליף במהירות שיטות וכלים פיסיים מסורתיים במערכות טכנולוגיות מתקדמות, שיאפשרו לו לתפקד באופן יעיל יותר ולתת ללקוחותיו שירות טוב יותר, זמין, נגיש ומותאם אישית.

המעבר לכלכלה הדיגיטלית נמצא בעיצומו גם בקרב ארגונים מסורתיים כמו בנקים, חברות ביטוח, משרדי ממשלה, ארגוני בריאות ועוד, שלא יכולים להרשות לעצמם לאחר את הרכבת. אך רבים מהם מתמודדים עם קשיים מורכבים, חלקם לא צפויים, שיש לפתור בדרך לגן העדן הדיגיטלי. דוגמה לכך היא פרויקטי DevOps לפתיחת צוואר הבקבוק של תהליכי הפיתוח, ושחרור לחופשי של כושר התחרות של כל עסק וארגון בעידן הכלכלה הדיגיטלית.

חברת וויזארדס, כך סיפרו השלושה, דוגלת בתפירת פתרונות בהתאם לצרכים המשתנים של הלקוחות  – מפתרונות המבוססים על תשתיות חדרי שרתים ו-Datacenters ארגוניים, ועד לפלטפורמות ענן ציבורי (Azure, AWS, Google), קונטיינרים ואוטומציה, ניהול מתקדם למערכות קצה – End Users Computing – פתרונות DR , BCP ועוד. כל אלה, הסבירו לי פנחס, וקסלר ויונגמן, מסייעים ללקוחות להשיג במהירות וביעילות את היעדים התפעוליים שלהם.

בין לקוחות החברה בישראל נמנים ארגונים גדולים כמו קופות חולים, חברות אשראי מהמובילות בישראל, משרדי ממשלה, חברת טלקום גלובלית ומספר תאגידים בינלאומיים. ההצלחה של ווזיארדס מתאפשרת בזכות המומחים בחברה, שמוכרים מאד בתעשייה בשל הידע הרב שלהם בתחומים אלו, וכן בזכות השותפות העסקית עם חברות תוכנה מובילות כמו מיקרוסופט, VMware, SUSE, רד האט, יבמ ועוד. התרשמתי מאד.

באו לבקר במאורת הנמר: יוני פנחס, דוד יונגמן ועידן וקסלר, וויזארדס Reviewed by on . השבוע התארחו אצלי יוני פנחס, מנכ"ל וויזארדס ושותפיו דוד יונגמן ועידן וקסלר – חברים צנועים, שאהובים על לקוחותיהם בשל תכונה זו, וכמובן בגלל המקצועיות והחכמה שלהם השבוע התארחו אצלי יוני פנחס, מנכ"ל וויזארדס ושותפיו דוד יונגמן ועידן וקסלר – חברים צנועים, שאהובים על לקוחותיהם בשל תכונה זו, וכמובן בגלל המקצועיות והחכמה שלהם Rating: 0

הגיבו