תוכן פרסומי
ראשי » קהילת ה-IT » דיילי ציפי » אירוע חממת הסייבר של הבנק הבינלאומי

דיילי ציפי


אירוע חממת הסייבר של הבנק הבינלאומי

מאת 28 בינואר 2020, 15:08 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

באחרונה נערך בבנק הבינלאומי אירוע של חממת הסייבר של הבנק, בו הציגו מגוון חברות סטארט-אפ בתחום הסייבר את תוצרי העבודה שלהן בחממה – זירה המאפשרת להם להתנסות ולפתח את מוצרי הגנת הסייבר שלהם בסביבה בנקאית חיה ואמיתית, של אחד הבנקים הגדולים בישראל.

בין החברות שהציגו היו Wenspire, StepAhead Cybering ו-Cyber Cupula, כאשר השנה המיקוד היה בשני כיוונים: הגורם האנושי, הן בהיבטי ההגנה והן בהיבטי זיהוי התוקף; ונושא ההגנה על הבנקאות הפתוחה. מעניינים במיוחד היו אנשי CLG, אשר מפתחים סימולטור סייבר לשיפור כשירות הארגון ובהתאמה מלאה אליו.

אל בית הבנק בשדרות רוטשילד הגיעו: המנכ"לית סמדר ברבר-צדיק; היו"ר אירית איזקסון; מנכ"ל מת"ף – חברת המיחשוב של הבינלאומי, רון גריסרו; מנהל הגנת הסייבר של הבנק, שוקי פלג; לביא שטוקהמר, ראש ה-CERT הלאומי במערך הסייבר הלאומי; מיכה וייס, מנהל המרכז הפיננסי במשרד האוצר; גיא שטרן, מעיין שי וליאת ספינר מפיקוח ובקרת הגנת הסייבר בבנק ישראל.

דיילי ציפי צפתה, נצפתה וחזרה עם תמונה

אירוע חממת הסייבר של הבנק הבינלאומי Reviewed by on . באחרונה נערך בבנק הבינלאומי אירוע של חממת הסייבר של הבנק, בו הציגו מגוון חברות סטארט-אפ בתחום הסייבר את תוצרי העבודה שלהן בחממה - זירה המאפשרת להם להתנסות ולפתח באחרונה נערך בבנק הבינלאומי אירוע של חממת הסייבר של הבנק, בו הציגו מגוון חברות סטארט-אפ בתחום הסייבר את תוצרי העבודה שלהן בחממה - זירה המאפשרת להם להתנסות ולפתח Rating: 0

הגיבו