תוכן פרסומי
ראשי » קהילת ה-IT » דיילי ציפי » חוגגים את תחילת העשור באורבן פלייס

דיילי ציפי


חוגגים את תחילת העשור באורבן פלייס

מאת 8 בינואר 2020, 15:48 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

רשת מתחמי העבודה המשותפים אורבן פלייס ציינה את תחילת העשור החדש ביום של חגיגות ובהגרלת חופשה זוגית לאירופה לחברי הקהילה.

מתחם הרשת במגדל שלום, התקשט לכבוד המאורע, והוקמה עמדת סלפי מאובזרת ומקושטת. כבר בכניסה למתחם עמדו להם בקבוקי שמפניה ונשנושים שחיכו לחוגגים. לאירוע הוזמנה גם מאפרת מקצועית, שעזרה להוסיף עוד צבע לערב החגיגי.

חברי הקהילה בשיא החגיגות. צילום: יח"צ

הזוכות השמחות: קרן בדר, מייסדת חברת ברדר הפקות וידאו, ואילת שמש, מייסדת חברת שמוז סושיאל. צילום: יח"צ

בשיאן של החגיגות הוגרלה חופשה זוגית ומפנקת ליעד באירופה, שבה זכו קרן בדר, מייסדת חברת ברדר הפקות וידאו, ואילת שמש, מייסדת חברת שמוז סושיאל, שמתכוונות לנסוע יחד לחופשה.

רומן לוי, מנכ"ל הרשת, סיפר, כי  "חלק גדול מאוד מחיי הקהילה שלנו הוא היכולת לצאת לרגע מהמשרד והלחץ, ליהנות מאווירה שמחה ומנטוורקינג עם שאר החברים. אנחנו רואים כמה טוב זה עושה לאנשים ונמשיך לשמח אותם בכל הזדמנות".

חוגגים את תחילת העשור באורבן פלייס Reviewed by on . רשת מתחמי העבודה המשותפים אורבן פלייס ציינה את תחילת העשור החדש ביום של חגיגות ובהגרלת חופשה זוגית לאירופה לחברי הקהילה. מתחם הרשת במגדל שלום, התקשט לכבוד המאור רשת מתחמי העבודה המשותפים אורבן פלייס ציינה את תחילת העשור החדש ביום של חגיגות ובהגרלת חופשה זוגית לאירופה לחברי הקהילה. מתחם הרשת במגדל שלום, התקשט לכבוד המאור Rating: 0

הגיבו