תוכן פרסומי
ראשי » קהילת ה-IT » דיילי ציפי » אירוע שעסק ב-Offshore, שמחזק את התעשייה הישראלית

דיילי ציפי


אירוע שעסק ב-Offshore, שמחזק את התעשייה הישראלית

מאת 31 בדצמבר 2019, 13:55 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

מטריקס גלובל, חטיבת שירותי ה-offshore של מטריקס, ערכה לאחרונה אירוע לכ-50 בכירים מעשרות חברות וארגונים בתעשיית ההיי-טק. המפגש, שעסק בתכנים מקצועיים ועסקיים בעולמות ה-offshore, נערך במשרדי החברה בהרצליה, ובמהלכו נהנו האורחים מהרצאות של מומחי עולמות שירותי ה-offshore בארץ ובעולם.

זיו מנדל, מנכ"ל מטריקס גלובל, מקבל את פני המשתתפים באירוע. צילום: יח"צ

זיו מנדל, מנכ"ל מטריקס גלובל, מקבל את פני המשתתפים באירוע. צילום: יח"צ

את האירוע פתח זיו מנדל, מנכ"ל מטריקס גלובל וג'ון ברייס, שבירך את הנוכחים והסביר את היתרון התחרותי שמאפשר שילוב שירותי offshore להצלחת כל ארגון ולהתפתחותו בעולם ובעיקר בישראל. לפיו, "חברות וסטארט-אפים ישראליים בכל הגדלים, אשר השכילו לנצל את יתרונות ה-offshore, הצליחו למנף את הפעילות שלהם בארץ ובעולם, תוך שהם מציגים צמיחה כלכלית ועסקית, יתרון תחרותי על פני המתחרים בשוק, ומייצרים מקומות תעסוקה רבים בפעילות הקיימת בישראל".

אורן אסייג, מנהל טכנולוגיות ראשי במטריקס גלובל – תלפיות, ושרית כהן, מנהלת מתודולוגיה ראשית במטריקס DevOps. צילום: יח"צ

אורן אסייג, מנהל טכנולוגיות ראשי במטריקס גלובל – תלפיות, ושרית כהן, מנהלת מתודולוגיה ראשית במטריקס DevOps. צילום: יח"צ

עוד נכחו באירוע – שרית כהן, מנהלת מתודולוגיה ראשית במטריקס DevOps, שהסבירה את ההבדלים בין המתודולוגיות החמות היום בניהול תהליך הפיתוח, מה הייחודיות של כל אחת, וכיצד ניתן להתאים את המתודולוגיה הנכונה לצרכי הארגון; אוהד ברנוי, סגן נשיא לתחום Customer Success, בקריון, שהסביר כיצד ניתן למקסם את חווית הלקוח באמצעות אוטומציה רובוטית (RPA) במודל של offshore; ירון שושני, מנהל טכנולוגיות ראשי באיזיבוב, שיתף כיצד הצליחה איזיבוב לבנות צוות פיתוח אידיאלי במודל Offshore; ואורן אסייג, מנהל טכנולוגיות ראשי במטריקס גלובל – תלפיות, שהציג את הדרך הבטוחה והיעילה ביותר לחבר אפליקציות ומוצרים לעולמות למידת המכונה.

דיילי ציפי צפתה, נצפתה וחזרה עם תמונות

אירוע שעסק ב-Offshore, שמחזק את התעשייה הישראלית Reviewed by on . מטריקס גלובל, חטיבת שירותי ה-offshore של מטריקס, ערכה לאחרונה אירוע לכ-50 בכירים מעשרות חברות וארגונים בתעשיית ההיי-טק. המפגש, שעסק בתכנים מקצועיים ועסקיים בעול מטריקס גלובל, חטיבת שירותי ה-offshore של מטריקס, ערכה לאחרונה אירוע לכ-50 בכירים מעשרות חברות וארגונים בתעשיית ההיי-טק. המפגש, שעסק בתכנים מקצועיים ועסקיים בעול Rating: 0

הגיבו