תוכן פרסומי
ראשי » קהילת ה-IT » דיילי ציפי » ה"אוהאנה" של סיילספורס

דיילי ציפי


ה"אוהאנה" של סיילספורס

מאת 28 בנובמבר 2019, 17:01 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

אם ניקח 3.5 פסלי חירות ונניח אותם זה על זה – נקבל מבנה בגובהו של מגדל סיילספורס בן 61 הקומות, השוכן בדאונטאון של סן פרנסיסקו ומאפיל בגובהו גם על אחד מסמליה של העיר, פירמידת טראנסאמריקה.

חברת סיילספורס הינה המובילה העולמית בתחום הענן וה-CRM והייתה הראשונה בעולם שהביאה את ה-CRM לענן והפכה אותו ל-Software as a Service) SaaS), עוד לפני שדיברו בכלל על ענן, שמאז כבר הפך לאחד מעמודי התווך ב-IT ובטרנספורמציה הדיגיטלית.

שולט על הנוף. מגדל סיילספורס. צילום: Bigstock

הבניין כולו מייצג אחד מהערכים שהחברה מטפחת, והוא קיימות: הבניין בנוי לפי תקנים ירוקים ומופעל כולו, 100%, באנרגיה ירוקה. בתוך הבניין מותקנת מערכת מחזור מים הגדולה ביותר מסוגה בארצות הברית, שחוסכת מדי שנה 30 מיליון ליטרים של מים. הצללת כל החלונות בבניין היא מחומרים נטולי PVC. שוכני הבניין זוכים לאוויר נקי ולסביבה בריאה בזכות מערכת מיזוג אוויר פטנטית ומותאמת לבניין וחומרים בריאים, כמו ציפויי שולחנות לא רעילים וצבעים עם מיעוט חומרים נדיפים. בנוסף, השטיחים בבניין הם מאוזני פחמן ועשויים ניילון ממוחזר מרשתות דיג.

סיילספורס מטפחת את המותג שלה באמצעות ערכים נוספים, כמו שוויון מגדרי, גיוון ותרבות נתינה לפי מודל 1:1:1 (אחוז אחד מהרווחים שלה, אחוז אחד מהטכנולוגיה שלה ואחוז אחד מהזמן שלה למען עמותות ללא מטרת רווח) והנהיגה בכל סניפיה ברחבי העולם מודל תרבות ארגונית מיוחד תחת השם "אוהאנה", שפירושו משפחה בהוואית – תרבות ארגונית הממוקדת בעובדים ובקשר בין העובדים, הלקוחות, השותפים והקהילות הסובבות. כמו משפחה.

את הסיור בקומת האוהאנה מובילה מישל שניידר, סגנית נשיא בכירה לשירותי כוח אדם גלובליים, שמציגה את חדר הישיבות. צילום: נחמה אלמוג

 

את הכניסה לקומת אוהאנה מקדמים ארבעת הערכים המרכזיים שעליהם נבנתה המורשת של החברה: אמון, חדשנות, הצלחת לקוח ושוויון

 

פינת הבריסטה. קפה ותה מכל הסוגים ומכל המינים. צילום: נחמה אלמוג

 

לנקות את הראש בפינה הירוקה. צילום: נחמה אלמוג

הקומה ה-61 של מגדל סיילספורס מוקדשת לאוהאנה. כל עובדי החברה רשאים לעלות לקומת האוהאנה, לשתות קפה בפינת הבריסטה, לאכול בפינת השפים, להאזין למוזיקה או סתם לשבת בפינה ירוקה ולקחת פסק זמן קצר מלחץ העבודה. הם גם רשאים להזמין לשם חברים או בני משפחה לביקור התרשמות. בנוסף, החברה תורמת את המקום לאירועים של עמותות חברתיות וארגונים שונים בשעות הערב ובסופי שבוע. הקומה כוללת גם חדרי ישיבות מרווחים, ומוקפת סביב בחלונות זכוכית ומשקיפה על סן פרנסיסקו מכל הכיוונים, כשביום בהיר ניתן לצפות בנוף עד למרחק של 40 קילומטרים ולראות אף את איי פאראלון. קומת המשפחה, יחד עם הקומה שמתחתיה, מכילות 25,000 צמחים, הכוללים 128 זנים שונים.

כיום יש לחברה קומות אוהאנה במשרדיה בסן פרנסיסקו, באינדיאנפוליס, בלונדון ובניו יורק, והיא מתכננת בקרוב להקים אותן גם בשיקגו, באטלנטה, בדאבלין ובפריז.

איזה נוף… מרחוק ניתן לראות את כלא אלקטרז. צילום: נחמה אלמוג

ה"אוהאנה" של סיילספורס Reviewed by on . אם ניקח 3.5 פסלי חירות ונניח אותם זה על זה – נקבל מבנה בגובהו של מגדל סיילספורס בן 61 הקומות, השוכן בדאונטאון של סן פרנסיסקו ומאפיל בגובהו גם על אחד מסמליה של ה אם ניקח 3.5 פסלי חירות ונניח אותם זה על זה – נקבל מבנה בגובהו של מגדל סיילספורס בן 61 הקומות, השוכן בדאונטאון של סן פרנסיסקו ומאפיל בגובהו גם על אחד מסמליה של ה Rating: 0

הגיבו