תוכן פרסומי
ראשי » קהילת ה-IT » דיילי ציפי » פרס לרומן לוי מאורבן פלייס בכנס היי-טק ישראלי-צרפתי

דיילי ציפי


פרס לרומן לוי מאורבן פלייס בכנס היי-טק ישראלי-צרפתי

מאת 11 בנובמבר 2019, 16:42 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

כ-175 אורחים, בהם בכירים מתעשיות ההיי-טק הישראלית והצרפתית, הגיעו באחד הימים האחרונים למתחם של מיינדספייס בשדרות רוטשילד בתל אביב על מנת להשתתף בכנס טרנס-טק, שעסק בחדשנות הטכנולוגית בשתי המדינות ובאפשרויות לשיתוף פעולה.

כחלק מהאירוע קיבל רומן לוי, מנכ"ל רשת מתחמי העבודה המשותפים אורבן פלייס, שעלה לארץ מצרפת, פרס על השקעתו בישראל ופועלו לקידום חברות וסטארט-אפים מקומיים. אורבן פלייס, בניהולו של לוי, מציעה לחברי הקהילה שלה אירועי נטוורקינג, מיט-אפים מקצועיים, עזרה וייעוץ. כמו כן, לוי מקיים שיתופי פעולה עם משקיעים ישראליים ובינלאומיים, שמגיעים למתחמים של החברה על מנת להכיר סטארט-אפים מעניינים.

את הפרס – מדליה מעוטרת בנופי ירושלים – קיבל לוי מד"ר דניאל רואש, נשיא לשכת המסחר והתעשייה ישראל-צרפת (CCIIF), ומאדוארד קוקרמן, יו"ר בית ההשקעות קוקרמן.

רומן לוי, מנכ"ל אורבן פלייס (במרכז), מקבל את הפרס מד"ר דניאל רואש ומאדוארד קוקרמן. צילום: יח"צ

רומן לוי, מנכ"ל אורבן פלייס (במרכז), מקבל את הפרס מד"ר דניאל רואש ומאדוארד קוקרמן. צילום: יח"צ

בין הדוברים באירוע היו זהר זיסאפל, יו"ר רד בינת, שהציג את עתידו הטכנולוגי של עולם הרכב; יוסי דן, שעומד בראש צ'לנג'י; ותמר סרגה, שהציגה את מחקרה, שעוסק בסטארט-אפים ישראליים בצרפת.

לוי הביע את התרגשותו מקבלת הפרס ואמר כי "תמיד חשבתי שישראל וצרפת יכולות להפיק המון משיתופי הפעולה ביניהן. אני שמח להיות חלק מהעשייה שמחזקת את הקשרים הללו".

פרס לרומן לוי מאורבן פלייס בכנס היי-טק ישראלי-צרפתי Reviewed by on . כ-175 אורחים, בהם בכירים מתעשיות ההיי-טק הישראלית והצרפתית, הגיעו באחד הימים האחרונים למתחם של מיינדספייס בשדרות רוטשילד בתל אביב על מנת להשתתף בכנס טרנס-טק, שע כ-175 אורחים, בהם בכירים מתעשיות ההיי-טק הישראלית והצרפתית, הגיעו באחד הימים האחרונים למתחם של מיינדספייס בשדרות רוטשילד בתל אביב על מנת להשתתף בכנס טרנס-טק, שע Rating: 0

הגיבו