תוכן פרסומי
ראשי » קהילת ה-IT » דיילי ציפי » eBay בגאווה

דיילי ציפי


eBay בגאווה

מאת 17 ביוני 2019, 17:38 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

אחת המשאיות היותר צבעוניות ורעשניות שהרקידו את הצועדים במצעד הגאווה שהתקיים בתל אביב ביום ו' הייתה זו של eBay ושל ליין מסיבות הגייז אריסה, שמנגן מוזיקה ים תיכונית.

כ-100 מעובדי eBay צעדו לצד המשאית, והרקדנים שפיזזו עליה חילקו למשתתפים יותר מ-300 חולצות שהוכנו במיוחד למצעד ועוד מרצ'נדייס ממותגים של החברה. בין השאר, המשתתפים שמחו לקבל מניפה – החברה חילקה 4,000 כאלה, שציננה במקצת את החום.

eBay תומכת במאבק הלהט"בי עד שיושג שוויון מלא לקהילה, ובהשראת גישה זו, הסלוגן של המשאית ושל המתנות לחלוקה היה הההאשטאג DoSomethingBrave# (עשו משהו אמיץ). הסלוגן הזה הוא תזכורת למהומות סטונוול, שאירעו לפני 50 שנים בפאב הניו-יורקי הגאה, לאחר שלמבלים בו נמאס מהפשיטות המשטרתיות שהיו עליו לעתים קרובות. המהומות הללו נתנו דחיפה גדולה למאבק הלהט"בי, שאת תוצאותיה אנחנו רואים עד היום.

אנה פלקין, ראשת המחלקה העסקית של eBay בישראל, מזרח אירופה ואפריקה, ונטלי זיו, ראשת מערך הדוברות של החברה בישראל ומזרח אירופה, ליד המשאית שלה ושל האריסה במצעד הגאווה בתל אביב ביום ו' האחרון. צילום: יח"צ

אנה פלקין, ראשת המחלקה העסקית של eBay בישראל, מזרח אירופה ואפריקה, ונטלי זיו, ראשת מערך הדוברות של החברה בישראל ומזרח אירופה, ליד המשאית שלה ושל האריסה במצעד הגאווה בתל אביב ביום ו' האחרון. צילום: יח"צ

לדברי מוטי אליאב, מנכ"ל eBay בישראל, "יש לנו אג'נדה סדורה ביחס לערכים אותם היא מקדמת בתחומי הסביבה, החברה, העסקים והטכנולוגיה, וכחברה גדולה, אנחנו רואים כחלק מתפקידנו להטביע חותם סביבתי וחברתי".

"בין הערכים אותם eBay מקדמת מושם דגש גדול על שונות והכלה, ומצעד הגאווה הוא אירוע שהחברה גאה לתמוך בו ולקחת בו חלק, כחלק מקידום קבלת האחר והשונות בחברה", ציין אליאב. "זאת אמירה שהיא הן פנים ארגונית, ונועדה לחבר את העובדים לערך החשוב, והן חוץ ארגונית, שועדה לעודד ערכים של אומץ ופרו-אקטיביות".

יותם פפו, ממפיקי האריסה, אמר כי "זו השנה השנייה שבה יש שיתוף פעולה בינינו לבין eBay ישראל. בעצם האימוץ שלה אותנו, eBay מתקנת עוול כפול: היא גם תומכת בקהילה הגאה וגם מאמצת ליין מזרחי, שרוב הקהל שלו מגיע מהפריפריה ולעתים רבות מודר פעמיים. המסיבות שלנו מאופיינות בפתיחת דלת לקהל שפחות בא לידי ביטוי ומושתתות על קבלה של כל אדם באשר הוא. כך שבמובנים רבים, eBay מיישמת את עיקרון המגוון פעמיים".

eBay בגאווה Reviewed by on . אחת המשאיות היותר צבעוניות ורעשניות שהרקידו את הצועדים במצעד הגאווה שהתקיים בתל אביב ביום ו' הייתה זו של eBay ושל ליין מסיבות הגייז אריסה, שמנגן מוזיקה ים תיכונ אחת המשאיות היותר צבעוניות ורעשניות שהרקידו את הצועדים במצעד הגאווה שהתקיים בתל אביב ביום ו' הייתה זו של eBay ושל ליין מסיבות הגייז אריסה, שמנגן מוזיקה ים תיכונ Rating: 0

הגיבו