תוכן פרסומי
ראשי » קהילת ה-IT » בא לבקר במאורת הנמר » בא לבקר במאורת הנמר: פול הופ, רימיני סטריט
פול הופ, סמנכ"ל בכיר לשיווק ולהובלת שוק ברימיני סטריט לאזור EMEA. צילום: פלי הנמר

בא לבקר במאורת הנמר: פול הופ, רימיני סטריט

מאת 15 במאי 2019, 14:48 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

פול הופ, סמנכ"ל בכיר לשיווק ולהובלת שוק ברימיני סטריט לאזור EMEA הגיע לבקר במאורת הנמר.

בשנים האחרונות חברת רימיני סטריט צברה לה מוניטין כ"משבשת" את שוק התוכנה העולמי, כשהיא לא חוששת להתחרות בארגונים גדולים כמו אורקל ו-SAP. מודל התמיכה החדש שהגה מייסד החברה, סת' רייווין, מאיים על הכנסות של 160 מיליארד דולר שזורמות ליצרני התוכנות הארגוניות.

מודל זה משחרר את הלקוחות ממעגלי השדרוגים והעדכונים האין סופיים שכפו עליהם יצרני התוכנה, מאריך את מחזור החיים של התוכנות הארגוניות וחוסך לארגונים סכומים נוספים.

לרימיני סטריט 1,700 לקוחות ברחבי העולם, וביניהם עשרות בישראל, כולל 150 חברות מרשימת 500 החברות הגדולות של Fortune. בפגישה עם פול דיברנו על הקושי לחולל מהפיכה בשוק כה שמרני וריכוזי, שנמצא בשליטת חברות ענק, ועוד, וכן על התוכניות של החברה להמשיך לצמוח. היה בהחלט מעניין.  

בא לבקר במאורת הנמר: פול הופ, רימיני סטריט Reviewed by on . פול הופ, סמנכ"ל בכיר לשיווק ולהובלת שוק ברימיני סטריט לאזור EMEA הגיע לבקר במאורת הנמר. בשנים האחרונות חברת רימיני סטריט צברה לה מוניטין כ"משבשת" את שוק התוכנה פול הופ, סמנכ"ל בכיר לשיווק ולהובלת שוק ברימיני סטריט לאזור EMEA הגיע לבקר במאורת הנמר. בשנים האחרונות חברת רימיני סטריט צברה לה מוניטין כ"משבשת" את שוק התוכנה Rating: 0

הגיבו