תוכן פרסומי
ראשי » קהילת ה-IT » דיילי ציפי » פרס ההצטיינות של טלדור תקשורת

דיילי ציפי


פרס ההצטיינות של טלדור תקשורת

מאת 21 במאי 2017, 11:04 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

Dell-EMC העניקה באירוע השותפים השנתי שערכה באחרונה בתל אביב פרסים לשמונה שותפים, שסיפקו במהלך השנה את היקף הפתרונות הרחב ביותר ללקוחות וחוללו צמיחה משמעותית לחברה.

בין השותפים הזוכים נמנית טלדור תקשורת גלאסהאוס מקבוצת טלדור, שקיבלה את הפרס על הצטיינותה בתחום פתרונות הענן והדטה סנטר. הפרס ניתן לחברה על שביצעה מספר פרויקטים להטמעת מערכות מהדור החדש של מערכות האחסון והגיבוי מבית Dell-EMC. מהחברות נמסר כי תשתיות הדטה סנטר החדשות שיפרו באופן משמעותי את ביצועי המערכות וגרמו ליציבות ולניהול פשוט ואינטואיטיבי.

נתי אברהמי, מנכ"ל טלדור, אמר כי "זוהי זכות גדולה לקבל את ההכרה הזו מ-Dell-EMC. טלדור ו-Dell-EMC פועלות יחד כבר 10 שנים ובתקופה זו הגענו להישגים לא מעטים".

פרס ההצטיינות של טלדור תקשורת Reviewed by on . Dell-EMC העניקה באירוע השותפים השנתי שערכה באחרונה בתל אביב פרסים לשמונה שותפים, שסיפקו במהלך השנה את היקף הפתרונות הרחב ביותר ללקוחות וחוללו צמיחה משמעותית לחב Dell-EMC העניקה באירוע השותפים השנתי שערכה באחרונה בתל אביב פרסים לשמונה שותפים, שסיפקו במהלך השנה את היקף הפתרונות הרחב ביותר ללקוחות וחוללו צמיחה משמעותית לחב Rating: 0

הגיבו