תוכן פרסומי
ראשי » כללי » "העבודה בסביבת הענן ההיברידי – המענה למצוקות המנמ"ר"

תוכן שיווקי


אנדרו ברינדד, סגן נשיא למכירות ולתפעול, נוטניקס לאזור EMEA. צילום: יח"צ

לקראת אירוע NEXT on Tour Tel Avivv, יום ג' 4 בפברואר 2020, מרכז כנסים אבניו, קריית שדה התעופה

"העבודה בסביבת הענן ההיברידי – המענה למצוקות המנמ"ר"

פורסם ב-27 בינואר 2020
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

מאת: הילל יוסף

"המנמ"ר פועל בכמה חזיתות במקביל: הוא נדרש לספק יותר ויותר שירותים ואפליקציות; הוא נדרש לעשות זאת מהר יותר; הוא משקיע משאבים רבים מדי, בכוח אדם ובכסף, בתחזוקת התשתיות; הוא אינו מחובר באופן מספיק הדוק להיבטים העסקיים בארגון שלו; מוטת השליטה שלו על מערך ה-IT שבראשותו לא טובה מספיק. המענה לחלק מהאתגרים הללו הוא עבודה גם בענן הפרטי וגם בזה הציבורי – ענן היברידי – על מנת לענות בצורה המיטבית על הצרכים העסקיים המגוונים של הארגון", כך אמר אנדרו ברינדד, סגן נשיא למכירות ולתפעול, נוטניקס לאזור EMEA (ר"ת אירופה המזה"ת ואפריקה).

ברינדד דיבר לקראת אירוע NEXT on Tour Tel Aviv. הכנס, בהפקת אנשים ומחשבים, ייערך ביום ג', ה-4 בפברואר 2020, במרכז הכנסים אווניו, קריית שדה התעופה, בהשתתפות מאות מלקוחות החברה ושותפיה העסקיים.

"כל מנמ"ר, בכל ארגון", אמר ברינדד, "מתמודד עם מגוון של מגמות טכנולוגיות: השיבוש הדיגיטלי, בינה מלאכותית, עבודה בסביבה מרובת עננים, האינטרנט של הדברים (IoT) ומחשוב קצה (Edge). בצד כל אלו, עליו לסייע לארגון למצוא קווים עסקיים חדשים, מנועי צמיחה מבוססי IT". לדבריו, "המנמ"ר צריך להתחיל בטרנספורמציה הדיגיטלית. זהו מהלך ארוך ומורכב, הכולל כמה אתגרים: חידוש התשתיות, עבודה בעולמות הישן, המסורתי – לצד העולם החדש, אג'יליות באספקת אפליקציות, צמצום סיכונים, והפחתת הוצאות התפעול על ה-IT. כל זאת, לצד הצורך במעטפת אבטחת מידע כוללת, להגנה מפני שלל איומי הסייבר".

"השוק", אמר ברינדד, "בשל יותר למחשוב ענן, וזה טוב לנוטניקס, כי אנו מזריקים לתחום חדשנות טכנולוגית. מגמת הענן ההיברידי תמשיך להיות המגמה המובילה, ובתוכה, תשתיות הענן מהוות את הבסיס להקמתו בחצר הלקוח. כך, הלקוח הארגוני מקבל תועלת תפעולית: גמישות באספקת שירותים מהירה, מבוססת תוכנה. אנו מסייעים למנמ"רים להתמודד עם המורכבות בניהול התשתיות. נוטניקס עושה זאת עם כלי ניהול פשוטים, עם יכולת לשנע את המידע הארגוני מהדטה סנטר בחצר הלקוח אל הענן הציבורי ובחזרה – ועם ממשק ניהול פשוט".

"נוטניקס", ציין ברינדד, "מציעה לארגונים תשתיות IT עם מודל צריכה גמיש, כמו הצריכה שנעשית בענן ציבורי, עם יכולת גידול. כך הלקוח הארגוני מקבל את היתרונות של הענן עם מערכות מאוחדות, HCI, על גבי תשתית מרכזית, בעזרת התפישה של SD, 'מוגדר תוכנה'. עוד אנו משלבים בפתרון בינה מלאכותית ולימוד מכונה, לטובת תפעול יעיל וניהול חכם. כך, אנו מספקים ללקוחות הארגוניים גמישות בתנועה בין העננים, פרטי, ציבורי וסביבה מרובת עננים, או ענן היברידי".

"אנו מסייעים למנמ"רים", סיכם ברינדד, "לבנות ולעצב מחדש את תשתיות ה-IT שלהם, ולעשות זאת עם צמצום העלויות והפחתת המורכבות – עם מודל דמוי ענן ובאופן מודולרי. הייחודיות שלנו היא במיקוד בתוכנה, לצד עבודה עם כלל תשתיות החומרה, בלא נעילה של הלקוח, ובהצעת חופש בחירה – עם דגש על חוויית משתמש אחודה".

להרשמה לאירוע לחצו כאן.

"העבודה בסביבת הענן ההיברידי – המענה למצוקות המנמ"ר" Reviewed by on . מאת: הילל יוסף "המנמ''ר פועל בכמה חזיתות במקביל: הוא נדרש לספק יותר ויותר שירותים ואפליקציות; הוא נדרש לעשות זאת מהר יותר; הוא משקיע משאבים רבים מדי, בכוח אדם ו מאת: הילל יוסף "המנמ''ר פועל בכמה חזיתות במקביל: הוא נדרש לספק יותר ויותר שירותים ואפליקציות; הוא נדרש לעשות זאת מהר יותר; הוא משקיע משאבים רבים מדי, בכוח אדם ו Rating: 0

הגיבו