תוכן שיווקי

Barracuda הוכרה כמובילת שוק בתחום אבטחת דוא"ל

בהמשך ליציאת המחקר, שבו Barracuda קיבלה את הציון הגבוה ביותר האפשרי בקריטריונים של אינטגרציה לענן, אפשרויות הטמעה, מהירות תגובה, תמיכה והצלחת הלקוח, ערכנו ראיון עם קני קיולה מנהל תחום שווקים מתפתחים המובא להלן

07/07/2019 12:17
קני קאיולה - מנהל תחום - שווקים מתעוררים בברקודה. צלם: הדר אשל

קני קיולה, מנהל תחום שווקים מתפתחים, ספר לנו קצת על Barracuda
"ב-Barracuda אנחנו מעוניינים לאפשר לכל עסק בכל גודל גישה לפתרונות אבטחת וגיבוי מידע שקל לרכוש, לפרוס ולהשתמש בהם. אנו מספקים פתרונות הגנה, אנטי פישינג לדואר אלקטרוני, בעיקר זה מבוסס Office 365, גיבוי SharePoint, Onedrive, MailBox. כמו כן מספקים הגנה על רשתות ארגוניות באמצעות ה-CloudGen Firewall, שהינו מוצר תחרותי ל-Fortinet ועוד.

Barracuda Networks

Barracuda Networks

לחברה גם פתרון גיבוי ל-MSPs, המאפשר גיבוי מידע מנוהל ללקוחות מרובים בתצורת Cloud To Cloud. יותר מ-150,000 ארגונים ברחבי העולם סומכים עלינו כספקי פתרונות אבטחת וגיבוי מידע ארגוני. אנחנו משלבים מערכות הגנה מתקדמות ומונעים סיכונים שלקוח SMB לא מודע אליהם, וכך הלקוח יכול להתמקד בעסק ולא בניהול סיכונים".

ספר לנו קצת על התחזות והשתלטות על דוא"ל – אני יודע שזה הופך להיות בעיה גדולה עבור ארגונים בעולם ובישראל בפרט
"בדו"ח האחרון שלנו בעניין מגמות בנושא Anti-Fraud and Anti-Phishing, חוקרי Barracuda מצאו יותר מ-360,000 הודעות משולבות התקפות Phishing בשלושה חודשים. החוקרים זיהו שלושה סוגים עיקריים של התקפות: התחזות לדומיין, השתלטות על דוא"ל עסקי, וסחיטה.

בדו"ח מצאנו כי 83% מההתקפות הן התחזות לדומיין העסקי של החברה, מכל 3 עסקים מותקפים משימוש ב-Gmail הפרטי של העובדים, ומספר התקפות סחיטה על עובדי החברה הינו פי 2 מהתחזות לדומיין.

פישינג. אילוסטרציה: weerapat/BigStock

פישינג. אילוסטרציה: weerapat/BigStock

התקפות פישינג בנויות באופן המאפשר להן להתחמק מפתרונות אבטחה מסורתיים של דוא"ל, ובמקביל ישנו מירוץ חימוש שבו ההתקפות הופכות להיות מורכבות יותר ככל שמערכות ההגנה משתפרות. אבטחה על דוא"ל מפני התקפות מסוג זה דורשת שילוב נכון של טכנולוגיה והכשרה של משתמשים, ולכן חשוב ביותר שיהיה פתרון במקום שיאתר וימנע התקפות מסוג: Account takeover, Spear-phishing, Business eMail Compromise, ו-Brand impersonation".

ראיתי שבמחקר האחרון מבית Forrester בנושא הגנה על מערכות דוא"ל הפכתם למוביל שוק, תוכל לפרט?
"אכן מאוד שמחנו לקרוא את המחקר שמצביע על Barracuda Network כמובילה עולמית בהגנה על דוא"ל מבוסס Office 365, ונמצאת כמובילה מבין 12 מוצרים שהיו במחקר כגון Symantec ProofPoint, Trend, Cisco

הפתרון שלנו תומך בכל תצורות ההטמעה השונות כגון שרת וירטואלי, פיזי ו-Cloud to Cloud, חבילת השירות שנבדקה במחקר הייתה חבילת ה Total Email Protection, אשר כוללת פתרון מלא ל-Office 365, הכולל אבטחת דוא"ל מלאה תוך שימוש במנוע AI מתקדם לאיתור וחסימת התקפות הדוא"ל המתקדמות ביותר כיום. בנוסף לאבטחה אנחנו מציעים פתרון גיבוי מלא ל-Exchange Online, OneDrive, SharePoint Online וכמובן לתיבות הדוא"ל ב-Office 365. בנוסף יש בחבילה ארכוב דוא"ל ומערכת לימוד ארגוני, אשר מאפשרת להדריך את המשתמשים הארגוניים איך להתמודד מול התקפות דוא"ל, תוך יצירת וסימולציות אימייל של התקפות על משתמשי הארגון.

זה פשוט כיף להגיד 'כן' ללקוח על כמעט כל בקשה בנושא אבטחת והבטחת דוא"ל, שכן המערכת כל כך כוללת ומעמיקה ומותאמת כמעט בצורה מושלמת ללקוחות Office 365.

בערך כ-40% מהלקוחות שלנו משתמשים בפתרונות אבטחת הדוא"ל שלנו ולכן יש נסיון רב ושביעות רצון מאוד גבוהה".  

איך ליצור קשר עם ברקודה בישראל?
"הדרך הקלה ביותר היא, כמובן, להגיע לאתר שלנו, וכמובן יש לנו בארץ שותף מרכזי בשם Cloudway – המשמש כמפיץ הבלעדי בישראל לכל קווי המוצרים של ברקודה.

Cloudway תהיה הבחירה הטובה ביותר, שכן הם יכולים לעזור לאפיין את הפתרון הטוב ביותר בהתאם לדרישות של הלקוחות. בישראל אנו משווקים בעיקר 3 קווי מוצרים, אבטחת דוא"ל CloudGen Firewall, WAF, וגיבוי".

   

אירועים קרובים