תוכן פרסומי
ראשי » בחירות 2019 » ביבי, גנץ והאישה האלמונית
בחירות 2019. צילום אילוסטרציה: BigStock

ביבי, גנץ והאישה האלמונית

גם ביום חגיגת הבחירות לכנסת ה-21, הנשים נדחקו ונותרו, כמעט כמו תמיד, הרחק מאחור - אפילו אלו הבכירות ביותר

מאת 8 באפריל 2019, 17:34 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

באחד מהמערכונים המופלאים של ארץ נהדרת ששודרו לאחרונה הוצגו לצופים תמונות בהן הופיעו צלליות שחורות של ארבעה גברים כך שלא ניתן יהיה לזהות את פניהם, והצופים, כמו גם חברי ארץ נהדרת, נתבקשו לנחש האם מדובר בלהקת בנים לוהטת או בראשי מפלגת כחול לבן – בני גנץ, יאיר לפיד, בוגי יעלון וגבי אשכנזי. היה קשה לנחש מי הם מי.

צחוק צחוק אבל הדומיננטיות הגברית, שלעיתים קצת מזכירה מופע של להקות בנים או כוכבי קולנוע הוליוודיים אפופי כריזמה וטסטוסטרון, שולטת בבחירות 2019. יש נשים בקהל?

מירי רגב נעלמה מהתמונה המפורסמת של בכירי הליכוד, ציפי לבני הובכה לעיני עם ישראל וסולקה בבושת פנים, אורלי לוי אבקסיס מדשדשת מעל או מתחת לאחוז החסימה, ותמר זנדברג סופגת הרבה ביקורת על התנהלותה. האם כל זה קרה בגלל התנהלותן או בגלל היותן נשים? שאלה קשה, ואולי לא ניתן להפריד בין שני הדברים.

ח"כ סתיו שפיר. צילום: דורון הוואסי, מתוך ויקיפדיה

ח"כ סתיו שפיר. צילום: דורון הוואסי, מתוך ויקיפדיה

יש שינפנפו בנשים שבמורד פיסגת הרשימות שלהן, כמו מיקי חיימוביץ, גילה גמליאל, סתיו שפיר ואחרות, אבל השורה התחתונה היא שהגברים שולטים בבחירות הללו, כמו אז, כמו תמיד, להוציא את המקרה החריג של גולדה מאיר מלפני עשורים רבים.

האם אי פעם תהייה כאן הילארי קלינטון? אולי גם זו לא דוגמה טובה.

כך נותרנו עם האישה האלמונית החסרה.

ביבי, גנץ והאישה האלמונית Reviewed by on . באחד מהמערכונים המופלאים של ארץ נהדרת ששודרו לאחרונה הוצגו לצופים תמונות בהן הופיעו צלליות שחורות של ארבעה גברים כך שלא ניתן יהיה לזהות את פניהם, והצופים, כמו ג באחד מהמערכונים המופלאים של ארץ נהדרת ששודרו לאחרונה הוצגו לצופים תמונות בהן הופיעו צלליות שחורות של ארבעה גברים כך שלא ניתן יהיה לזהות את פניהם, והצופים, כמו ג Rating: 0

הגיבו