תוכן פרסומי
ראשי » כללי » כל הסיבות שצריכות להוביל ארגונים לאמץ פתרון ERP בענן

תוכן שיווקי


גילי שלזינגר, מנהלת חטיבת אנטרפרייז באגף ה-SaaS של אורקל ישראל. צילום: עזרא לוי

בעקבות מפגש פורום המנמ"רים והמנכ"לים C3 מבית אנשים ומחשבים, שנערך במרוקו

כל הסיבות שצריכות להוביל ארגונים לאמץ פתרון ERP בענן

תקציר הרצאתה במפגש הפורום של גילי שלזינגר-מורן, מנהלת חטיבת אנטרפרייז באגף SaaS באורקל ישראל

פורסם ב-27 בינואר 2019
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

תהליך המעבר לטכנולוגיות ויישומי ענן אומץ באורקל לפני כעשור. כחברה שמבקשת להמשיך ולהוביל את תחום הפתרונות הארגוניים, אורקל משקיעה מיליארדי דולרים בכל נדבך אפשרי בעולם הענן, ובעיקר בשני תחומים עיקריים: מערכת ERP בענן ודטה בייס אוטונומי.

מערכת ה-ERP בענן של אורקל פותחה ונכתבה מחדש כמערכת תוכנה כשירות (SaaS), המגלמת את כל מרכיבי החדשנות המוכרים כיום בעולם ה-IT. שילוב של בינה מלאכותית ומודלים של לימודי מכונה, בלוקצ'יין, חיבוריות לעולם ה-IoT, פתרונות אנליטיים מובנים בתוך מערכת ה-ERP, ממשק משתמש מתקדם, פתרונות מובייל, שילוב מנגנוני אבטחת מידע שעומדים בתקנים המחמירים ביותר הקיימים כיום בשוק ועוד – כל אלה מייצרים פתרון ארגוני הוליסטי וחדשני.

כל מערכת IT, ובעיקר מערכת ERP שנמצאת בליבת העסקים של הארגון, נדרשת לעדכונים תקופתיים, שדרוגים, אימוץ יכולות מתקדמות וכדומה. משימת השדרוג הייתה כ-"משקולת" כואבת ומכבידה על הארגון. מציאות זו משתנה לחלוטין במעבר לענן. השדרוגים מבוצעים על ידי אורקל בצורה אוטומטית, שקופה לחלוטין ובתיאום מלא למול הארגון. משימת השדרוג הופכת להיות משימה פרויקטלית נוספת, פשוטה, עם מינימום הפרעות ומקסימום תועלות לארגון.

מערכת ה-ERP בענן של אורקל

מערכת זו מגיעה עם עולם של תהליכים עסקיים מונחי תעשייה, מבוססי Best Practices, המגלמים ידע וניסיון של עשרות שנים בתעשיות השונות. כלי קונפיגורציה מתקדמים מאפשרים לארגון להתאים את המערכת לצרכים הייחודיים שלו, וכשנדרש, תעמוד לרשות הארגון פלטפורמת פיתוח מלאה בענן (PaaS), שתאפשר לו לממש כל דרישה טכנולוגית הנדרשת לצורך עסקי כזה או אחר. ללא התקנות, ללא שרתים, ללא תלות בספקים שונים – מדובר בסביבת פיתוח מלאה ומתקדמת שכולה בענן.

החזון הארגוני, שמבקש לממש יעילות תפעולית, יעילות תהליכית, חסכון בעלויות וחדשנות ככלי להשגת המטרות העסקיות של הארגון – חזון זה ממומש הלכה למעשה בפתרון ה-ERP בענן של אורקל. ה-ERP החדש והמודרני בענן הוא כעת אלטרנטיבה גם ללקוחות סאפ שנדרשים לבצע שדרוגים יקרים במקום זאת, הם מוזמנים לנסות את מערכת ה-ERP בענן של אורקל. זה יהיה השדרוג האחרון שיעשו אי פעם, כך לפי לארי אליסון, יו"ר אורקל וה-CTO של החברה.

אורקל היא המובילה העולמית בריבוע הקסם שמפרסמת גרטנר העולמית בקטגוריה של מערכות ה-ERP המובילות בשוק. אלפי לקוחות בעולם, יותר מ-250 מהם בישראל, בכל התעשיות המובילות, חברות סטארט-אפ וארגוני אנטרפרייז – כל אלה בחרו לממש את החזון הארגוני שלהם עם פתרון ה-ERP בענן של אורקל.

לאחר שניסיתי לתאר על קצה המזלג את הסיבות שמחייבות ארגונים לחשוב על שינוי, לחשוב על המחר והעתיד, ולקבל החלטה כבר כיום, נשאלת השאלה מאיפה מתחילים. אורקל פותחת את הדלת בפני כל לקוח שרוצה ללמוד על פתרונות הענן שלה בכלל, ופתרון ה-ERP בענן בפרט, ללמוד ולהכיר מתודולוגיות ייחודיות למעבר לענן, תכניות מיגרציה (SOAR) ממערכות ה-Oracle ERP On Premise ל-Oracle ERP Cloud ועוד.

זה הזמן שבו כל CIO ,CFO ומנכ"ל צריך לקחת פסק זמן ולחשוב על העתיד של הארגון שאותו הוא מוביל. Journey to the Cloud ERP הוא שינוי שמתחילים עכשיו, למען העתיד.

כל הסיבות שצריכות להוביל ארגונים לאמץ פתרון ERP בענן Reviewed by on . תהליך המעבר לטכנולוגיות ויישומי ענן אומץ באורקל לפני כעשור. כחברה שמבקשת להמשיך ולהוביל את תחום הפתרונות הארגוניים, אורקל משקיעה מיליארדי דולרים בכל נדבך אפשרי תהליך המעבר לטכנולוגיות ויישומי ענן אומץ באורקל לפני כעשור. כחברה שמבקשת להמשיך ולהוביל את תחום הפתרונות הארגוניים, אורקל משקיעה מיליארדי דולרים בכל נדבך אפשרי Rating: 0

הגיבו