תוכן שיווקי

קמינריו הוכתרה כפתרון הענן הטוב ביותר ב-MSPWorld 2018

פרס MSPWorld-Cup לפתרון הענן הטוב ביותר מכיר בפתרון תשתית נתונים ייחודי עבור מרכזי נתונים מוגדרי-תוכנה בסדרי הגודל של הענן

29/03/2018 14:12
ג'וש אפשטיין, מנהל השיווק הראשי של קמינריו. צילום: יח"צ

קמינריו (Kaminario), חברת תוכנת אחסון ענן מובילה, הודיעה כי זכתה בפרס MSPAlliance MSPworld Cup היוקרתי בכנס MSPWorld 2018 שהתקיים בניו אורלינס.

אירועי MSPAlliance ו-MSPWorld מוכרים ברחבי העולם כמקום ההתכנסות המוביל עבור ספקי שירותים מנוהלים (MSPs). פרס זה מכיר בחברות המאפשרות טכנולוגיה, שהוכיחו מאמצים עקביים לקידום נושא ספקי שירותים מנוהלים ברחבי העולם על ידי אספקת טכנולוגיות ופתרונות מתקדמים בחזית הטכנולוגיה.

ה-MSPAlliance, שכוללת יותר מ-40 אלף חברים, מחויבת להגדיל את האמינות והשירותיות של ספקי שירותי IT קריטיים מנוהלים. דרך תכנית ההסמכה היחידה בתעשייה וקוד אתיקה, מעצימה ה-MSPAlliance חברות לשיפור החזר השקעותיהן ברכש והטמעת טכנולוגיות.

"אנו שמחים על כך שקמינריו הוכרה פה אחד על ידי מועצת אירוע MSPworld כפתרון הענן הטוב ביותר שזכה ב-MSPWorld-Cup", אמר צ'רלס וויבר, מנכ"ל ה-MSPAlliance.

לדבריו, "בכל כנס אנו שואפים להביא למשתתפים את החברים הטובים והרלוונטיים ביותר בקהילת הספקים בשנה זאת, וקמינריו הייתה הזוכה הברורה. ללא הכלים והטכנולוגיות אותם מספקות חברות כמו קמינריו, הייתה מתקשה קהילת ה-MSP לספק את סוגי השירותים האיכותיים שלקוחותיהם דורשים".

"קמינריו גאה על ההכרה כפתרון הענן הטוב ביותר ב-MSPWorld-Cup", אמר ג'וש אפשטיין, מנהל השיווק הראשי (CMO) של קמינריו.

"השקנו את Kaminario Cloud Fabric כדי לענות לצרכים של הדטה סנטר המודרני בסדרי הגודל של הענן, ולספקי השירות שבונים עסקים מבוססי-ענן. אנו עוזרים לבנות פתרונות ענן מאובטחים שמספקים גמישות ויתרונות כלכליים טובים יותר".

אירועים קרובים