תוכן שיווקי
לקראת אירוע - COMMVAULT CONNECTIONS LIVE, יום ה' 7 בדצמבר, אווניו

רשת הולמס פלייס הטמיעה את פתרון הגיבוי של קומוולט

עלות הפרויקט, שבוצע על ידי המומחים של ווי אנקור, מוערכת בעשרות אלפי דולרים

28/09/2017 14:03

רשת מועדוני הכושר הולמס פלייס הטמיעה את פתרון הגיבוי האחוד של קומוולט (Commvault), המתמחה בניהול אחסון מידע, גיבוי, אחזור, ארכיב וענן עבור ארגוני אנטרפרייז ו-SMB כאחד.

פתרון הגיבוי האחוד של קומוולט מספק גיבוי למגוון סביבות רב כגון סביבה פיזית, וירטואלית, גיבוי לענן, גיבוי לאתר המרוחק ועוד. הפרויקט, שהחל בסוף אוגוסט 16 והסתיים בהצלחה לאחרונה, מוערך בעלות של עשרות אלפי דולרים.

את הפרויקט ביצעה חברת האינטגרציה ווי אנקור, המובילה בפתרונות Data Protection.

בהולמס פלייס, כמו בכל חברה, התעורר הצורך בפתרון גיבוי שיתן מענה לכל צרכי הגיבוי של הארגון, כולל גיבוי סביבות עבודה שונות למקום מרכזי שיבוצע בלוח זמנים צפוף, שלא תדרוש מהעובדים התעסקות יומיומית עם המערכת וכך תפחית משמעותית את החיפוש אחר תקלות גיבוי.

פתרון הגיבוי של קומוולט נותן מענה מובנה לכל הדרישות הספציפיות של הארגון: גיבוי של שרתים וירטואליים (Windows+Linux), שרת קבצים בתצורת CIFS ואייג'נטים למערכות Oracle ו-SQL.

דור הורביץ, מנהל מערכות בהולמס פלייס, אמר כי "המערכת של קומוולט מספקת לנו שקט בידיעה שכל המערכות שלנו מגובות ובמידת הצורך יש לנו לאן לפנות על מנת לשחזר קבצים בצורה מהירה וקלה לתפעול. משך ההתעסקות שלנו בגיבויים ירד פלאים מהרגע שהמערכת התחילה לעבוד אצלנו בחברה".

לדברי אדיר נוסרת, פריסייל ומנהל פרויקט ב-ווי אנקור, "רשת הולמס פלייס הינה ארגון צומח ודינאמי, היא פותחת סניפים חדשים וממשיכה לגדול ולכן זקוקה למענה טכנולוגי גמיש שיימצא בהלימה לאופי הארגון".

"סביבת המחשוב בהולמס פלייס מגוונת וכוללת סביבה וירטואלית, אפליקציות של Exchange ,Oracle ,SQL ושירותי קבצים CIFS. פתרון קומוולט הינו אידיאלי לסביבות מגוונות ודינאמיות מאחר והוא נותן מענה כולל ואחוד לכלל דרישות הארגון".

איתן מארבי, מהנדס מערכות בקומוולט, אמר כי "קומוולט מספקת פתרון אחוד עבור כל הדרישות הקיימות בסביבה של הולמס פלייס. הפלטפורמה שהוטמעה בארגון תיתן מענה תשתיתי ואפליקטיבי ותספק למנהל התשתיות את האפשרות לנהל את כל המידע הארגוני ממערכת אחת. בזכות המערכת האחודה של קומוולט, המתאימה את עצמה לכל אתגר, ניהול המידע בארגון יעיל ואמין יותר".

קבוצת הולמס פלייס היא רשת מועדוני כושר בינלאומית הפועלת כיום באירופה ובישראל. המותג פעיל למעלה מ-30 שנה ומשרת 250 אלף מנויים ברחבי העולם ונחשב למותג הכושר המוביל באירופה ובישראל בסטנדרטים הגבוהים ביותר בכל תחומי הכושר והבריאות. בארץ פועלים למעלה מ-30 מועדונים, מכרמיאל שבצפון ועד באר-שבע שבדרום.

הפלטפורמה של קומוולט מורכבת מהמערך הרחב בתעשייה, של מוצרים בתחום הגנת המידע ואחזור, ענן, וירטואליזציה, ארכיב, סנכרון, חיפוש מידע, ושיתוף קבצים. אלה עונים על המגמות המתפתחות בתעשייה, אזורי הצמיחה, ותרחישי שימוש ומכאן האימוץ המסיבי של הטכנולוגייה על ידי לקוחות רבים בארץ ובעולם.

הגרסה ה-11 של מערך פתרונות קומוולט ממוצבת באופן ייחודי כדי לסייע ללקוחות לבנות את המידע שלהם, עם האצה של המעבר מניהול מידע מסורתי לסביבת נתונים מודרנית. זאת, תוך כדי שהם מחלצים תובנות עסקיות ומייצרים ערך חדש מההשקעה שלהם בטכנולוגיה.

אירועים קרובים