גוגל משלבת את Bard ב-Gmail, ב-Docs וב-Drive

המשמעות היא שצ'אטבוט ה-AI יכול כעת חענות על שאלות על סמך המידע שהוא מוצא בתיבת הדואר הנכנס, במסמכים ובאחסון ב-Drive

האם גוגל משתמשת במידע אישי של משתמשים, ללא רשות, כדי לאמן את בארד? בית המשפט בישראל יצטרך לקבוע.

Bard של גוגל יודע למשוך תשובות לא רק מהאינטרנט, אלא יכול כעת לסרוק את Gmail, Docs ו-Drive ​​כדי לעזור למשתמש למצוא את המידע שהוא מחפש.

הודות לאינטגרציה החדשה, שגוגל מכנה "הרחבה", ניתן לבקש מצ'אטבוט ה-AI לבצע פעולות כמו לסכם אימייל או לסכם את הנקודות החשובות במסמך שאוחסן ב-Drive, ובכך יכולה לחסוך מן המשתמש סינון הר של מיילים או מסמכים כדי למצוא פיסת מידע מסוימת. למשל, אפשר פשוט לבקש מ-Bard "חפש באימיילים שלי מידע הקשור לטיסה הקרובה שלי". לאחר מכן ניתן לבקש מ-Bard להשתמש במידע הזה בדרכים אחרות, כגון הכנסתו לתרשים או יצירת סיכום עם תבליטים. תכונה זו זמינה רק באנגלית לעת עתה.

גוגל מציינת שלא תשתמש במידע הזה כדי לאמן את המודל הציבורי של Bard, והוא גם לא ייבדק על ידי סוקרים אנושיים.

גוגל תציע למשתמש להצטרף להרחבה הזאת, וניתן להשבית אותה בכל עת.

הרחבה נוספת שגוגל הוסיפה ל-Bard היא שילובו באפליקציות המפות, ביו-טיוב ובגוגל טיסות. המשמעות היא שכעת ניתן לבקש מ-Bard לשלוף מידע על טיסות בזמן אמת, למצוא אטרקציות בקרבת מקום, להציג סרטוני יו-טיוב בנושא מסוים ועוד הרבה יותר. ההרחבות האל יופעלו, לדברי גוגל, כברירת מחדל.

לדברי ג'ק קראווצ'יק, מנהל המוצר של Bard, "הסיבה שאנחנו מתחילים עם הניסוי הזה… היא בעיקר בגלל שזו הפעם הראשונה שמוצר מודל שפה משתלב באמת עם הנתונים האישיים שלך. אנחנו רוצים לוודא שנעשה את זה נכון". הוא גם ציין, שגוגל מתכננת להרחיב את האינטגרציות של Bard ליותר "מוצרים ברחבי גוגל, כמו גם לשותפים מחוץ לגוגל".

תגובות

(0)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, דיבה, וסגנון החורג מהטעם הטוב

אירועים קרובים