פרסום ראשון

טופ רמדור רכשה את כאסטורי במיליוני שקלים

כאסטורי מפתחת פתרונות לצילום תלת ממד בפרויקטי בנייה ● הטכנולוגיה שלה משמשת כ-''עיניים'' של הנהלת הפרויקט באתר ומאפשרת שליטה מלאה במתרחש

תום ייטב, מייסד כאסטורי.

טופ רמדור מקבוצת טופ מערכות רכשה באחרונה את כאסטורי (Castory-ai). העסקה נחתמה לאחר שטופ רמדור ייצגה ויישמה את הפתרון בישראל. היקף העסקה לא נמסר לפרסום, אולם גורמים בענף העריכו אותו במיליוני שקלים.

כאסטורי מפתחת ומיישמת פתרונות טכנולוגיים לצילום תלת ממד של פרויקטי בנייה, באמצעות מצלמות קסדה ורחפנים. הטכנולוגיה שלה משמשת כ-"עיניים" של הנהלת הפרויקט באתר ומאפשרת שליטה מלאה במתרחש, וכך מונעת טעויות יקרות. טופ רמדור משווקת בלעדית את הפתרון שלה בישראל ואף הטמיעה אותו בכמה ארגונים.

טופ רמדור עוסקת במערכות לניהול פרויקטים בבנייה ומציעה פתרון ענן כולל. פתרונותיה מוטמעים בארגונים רבים ואנשי החברה מלווים את כל מחזור החיים של פרויקט הבנייה, עם מענה לכלל ההיבטים הנדרשים בניהול הפרויקט. בשנים האחרונות היא רכשה כמה חברות, בהן את ג'אסט מנג', שפיתחה מערכת לניהול לוחות זמנים תחת אותו שם, ואת טק-בר HSEQ עם מערכת הבטיחות שלה.

אברמי רוזנברג, משנה למנכ"ל טופ רמדור.

אברמי רוזנברג, משנה למנכ"ל טופ רמדור. צילום: יח"צ

"התייעלות בעבודה, ושיפור בעמידה בלוחות הזמנים ובתקציב"

לדברי תום ייטב, מייסד כאסטורי, "המוצר שלנו הגיע לבשלות טכנולוגית, וחיפשנו חברה עם פתרונות משלימים ונוכחות משמעותית בשוק. עם טופ רמדור נגיע לקהל לקוחות רחב ונביא לייעול ענף הבנייה".

אברמי רוזנברג, משנה למנכ"ל טופ רמדור, ציין כי "בפרויקטים שבהם יישמנו את הפתרון של כאסטורי הבאנו להתייעלות בעבודה, ולשיפור בעמידה בלוחות הזמנים ובתקציב. הטכנולוגיה שלה מביאה את תמונת ה-'As Made' מהשטח למשרד, והיא מחברת את ההנהלה באופן בלתי אמצעי לאתר. יכולות ה-AI במערכת מאפשרות לזהות ולדווח אוטומטית על ביצוע אלמנטים בשטח".

תגובות

(0)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, דיבה, וסגנון החורג מהטעם הטוב

אירועים קרובים