דיווח: אפל רוצה להפוך את ה-AirPods לאביזר בריאות

אפל לא מסתירה את שאיפותיה להפוך את מכשיריה למנטרי בריאות, ולפי דיווח בוחנת כעת דרכים שיהפכו את ה-AirPods לאביזר מנטר בריאות ואפילו למכשיר שישמש כעזר שמיעה

האם ישמשו גם כעזר שמיעה שלא מתביישים בו? AirPods. צילום: אפל

אפל בוחנת דרכים להפוך את ה-AirPods שלה לאביזר בריאות, בין היתר לשיפור השמיעה, מדידת חום הגוף, ניטור היציבה של הגוף ועוד – כך פרסם הוול סטריט ג'ורנל בהתבסס על מסמכים שהגיעו לידיו.

אפל לא מסתירה את שאיפותיה להפוך את מכשיריה למנטרי בריאות. באחת ההתבטאויות האחרונות בנושא, אמר המנכ"ל טים קוק, כי "התרומה החשובה ביותר של אפל לאנושות תהיה בתחום הבריאות".

באחרונה דווח גם כי החברה רוצה להשתמש ב-iPhone לזיהוי דיכאון וירידה קוגניטיבית, וכמובן ראוי להזכיר את הפיתוחים של החברה הקשורים לבריאות בשעון שלה, כשהיא משקיעה מאמצים ומחקרים להרחיב את יכולות השעון לניטור מצבי בריאות נוספים על אלה הקיימים.

דגם האוזניות המשופר של אפל, ה-AirPods Pro, מציע כבר תכונות לשיפור השמיעה, כמו תכונת ה- conversation boostשהושקה לפני כשבוע, המגבירה את גובה הצליל ומשפרת את איכותו כשנושא האוזניות משוחח עם אדם העומד מולו.

אם אפל אכן תפתח את היכולות הללו באוזניות, הן עשויות להיות משנה משחק כמוצר מדף לסיוע שמיעה למיליוני אנשים הסובלים מירידה בשמיעה אך מתביישים להשתמש בעזר שמיעה ייעודי.

לדברי מקורבים לנושא שצוטטו בידיעה, התכונות הללו ב-AirPods לא צפויות בקרוב, וכמו כל דבר שקשור בתוכניות של אפל – ייתכן אף שלא יגיעו לידי מימוש. אבל ייתכן מאוד שכן.

תגובות

(0)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, דיבה, וסגנון החורג מהטעם הטוב

אירועים קרובים