ספקי אפל: אין הפחתה בהזמנות של החברה עד סוף השנה

בעקבות הדיווחים על כך שאפל הודיעה להם על צמצום הייצור של דגמי ה-iPhone 13 בשל מחסור בשבבים, יצאו הספקים בהצהרה המכחישה את הדיווחים

כן צמצום בייצור או לא? iPhone 13 Pro. צילום: אפל

ספקים בשרשרת הייצור של אפל מכחישים את הדיווחים על כך שאפל תצמצם את ייצור דגמי ה-iPhone 13 ב-10 מיליון מכשירים עד סוף השנה בשל התמשכות משבר השבבים.

אתמול דווח באתרי טכנולוגיה רבים, כי אפל הודיעה לספקיה על הפחתת כמויות הייצור של דגמי ה-iPhone 13 בשל המחסור העולמי בשבבים – ידיעה שגרמה לירידה בשער המניה של אפל ואף עוררה דאגה בקרב האנליסטים בנוגע לביצועי המכשירים החדשים וליכולתה של אפל לעמוד בביקושים.

בעקבות הפרסומים, מכחישים הספקים בשרשרת הייצור של אפל את הדיווחים האלה, ולפי הידיעות אף עומדים לפרסם מודעת עמוד בתשלום המצהירה, כי "ספקי רכיבים עבור מכשירי אפל החדשים טוענים כי עד כה אין הפחתה בהזמנות של אפל להמשך השנה".

גם אם הדיווחים על צמצום הייצור אינם מדויקים, לפחות לפי הספקים, עדיין בולטת העובדה שאספקת דגמי ה-Pro וה-Pro Max למי שמזמינים אותם מתוארכת לעוד כמה שבועות ואף חודש. גם מכשירי ה-Apple Watch החדשים מסידרה 7, שיוצאים למדפים ביום ו' הקרוב, חווים עיכובים, כשחלקם אף מתוארכים לאספקה בתחילת דצמבר.

תגובות

(0)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, דיבה, וסגנון החורג מהטעם הטוב

אירועים קרובים