תוכן פרסומי
ראשי » TheNewCom » דיווחים: אפל תפחית את ייצור מכשירי ה-iPhone 13 ב-10 מיליון עד סוף השנה
הפחתת כמויות ייצור בשל משבר השבבים. iPhone 13 Pro. צילום: אפל

דיווחים: אפל תפחית את ייצור מכשירי ה-iPhone 13 ב-10 מיליון עד סוף השנה

לפי הדיווחים, ענקית הטק מודיעה לשותפי הייצור שלה, שבניגוד לתכנון של 90 מיליון מכשירים, סך המכשירים יפחת בשל קשיי אספקה מצד ברודקום וטקסס אינסטרומנטס, ששבביהן מוטמעים במכשיריה

מאת 13 באוקטובר 2021, 9:37 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

אפילו מלכת הטק העולמית לא חסינה מפני השפעת המחסור בשבבים בעקבות מגיפת הקורונה: לפי דיווחים רבים, אפל צפויה להפחית את ייצור מכשירי ה-iPhone 13 לשנת 2021 ב-10 מיליון יחידות – כך לפי פרסום באתרים טכנולוגיים רבים, המבססים את הדיווח על אנשים המקורבים לנושא.

אפל תכננה לייצר במהלך שלושת החודשים האחרונים של השנה 90 מיליון מכשירים מהדור החדש, אך מודיעה כעת לשותפי הייצור שלה שסך המכשירים יפחת בשל קשיי אספקה מצד ברודקום וטקסס אינסטרומנטס, ששבביהן מוטמעים במכשיריה.

ענקית התפוח היא לא היחידה, כמובן, והיא מתמודדת עם מחסור השבבים לצד חברות מתעשיות שונות המושפעות מן המחסור ברחבי העולם. יצרניות השבבים הגדולות פרסמו גם הן אזהרות כי הביקוש ימשיך לעקוף את יכולת האספקה במהלך השנה הבאה וייתכן שגם אחריה.

בעקבות הידיעות, צנחו מניותיה של אפל ב-1.6%, כמו גם אלה של ברודקום וטקסס אינסטרומנט.

המחסור בשבבים כבר משפיע גם על זמינות המכשירים החדשים באתר של אפל, ודגמי ה-Pro וה-Pro Max שהוצעו למכירה מוקדמת בספטמבר לא יסופקו למזמינים לפחות בחודש הקרוב, וכרגע אף מסומנים כ"לא זמינים" לאיסוף בחלק מחנויות החברה.

דיווחים: אפל תפחית את ייצור מכשירי ה-iPhone 13 ב-10 מיליון עד סוף השנה Reviewed by on . אפילו מלכת הטק העולמית לא חסינה מפני השפעת המחסור בשבבים בעקבות מגיפת הקורונה: לפי דיווחים רבים, אפל צפויה להפחית את ייצור מכשירי ה-iPhone 13 לשנת 2021 ב-10 מיל אפילו מלכת הטק העולמית לא חסינה מפני השפעת המחסור בשבבים בעקבות מגיפת הקורונה: לפי דיווחים רבים, אפל צפויה להפחית את ייצור מכשירי ה-iPhone 13 לשנת 2021 ב-10 מיל Rating: 0

הגיבו