תוכן פרסומי
ראשי » בראש הכותרות » מיהם הבכירים שישתתפו בוועידת הפסגה של ה-IT?
חוזרים לאולמות הכנסים. צילום אילוסטרציה: BigStock

מיהם הבכירים שישתתפו בוועידת הפסגה של ה-IT?

הוועידה של אנשים ומחשבים, שתתקיים ביום א', ה-31 בחודש זה, תתמקד בפעילויות החמות ובפתרונות ה-IT הכי חדשים ומדוברים ● ידברו בה בכירים מהממשלה והחברות המובילות בענף

מאת 12 באוקטובר 2021, 16:21 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

אחרי תקופת קורונה ארוכה, שבה נערכו מרבית הכנסים באופן וירטואלי, סוף סוף אפשר להיפגש, להתעדכן על החידושים האחרונים בעולמות הטכנולוגיה בכלל וה-IT בפרט, ולעשות עסקים גם באולמות האירועים.

ביום א', ה-31 בחודש זה, ייפגשו בכירים בענף – מנכ"לים, מנמ"רים, סמנכ"לי טכנולוגיה ועוד – ויעלו על הבמה בוועידת הפסגה של ה-IT, שתיערך במרכז הכנסים לאגו בראשון לציון, בהפקת אנשים ומחשבים. מאות המשתתפים שיגיעו לאירוע יוכלו לשמוע הרצאות של מיטב החברות המובילות שעובדות עם ענף ה-IT, ולראות תצוגות שלהן.

הוועידה תיפתח בארוחת בוקר לבכירי הענף, על פי הזמנה אישית מראש. משתתפי הארוחה יוזמנו לשמוע במהלכה דברים מפי הראל יפהר, מנכ"ל AWS ישראל.

הראל יפהר, מנהל הפעילות של AWS בישראל. צילום: ניב קנטור

הראל יפהר, מנכ"ל AWS ישראל. צילום: ניב קנטור

מי במליאה המרכזית?

מיד בתום ארוחת הבוקר יחברו הבכירים למליאה המרכזית, שתיפתח בשעה 09:00, בהנחיית פלי הנמר, יזם ומנהיג אנשים ומחשבים. במליאה ידברו בכירים כגון ענת גואטה, יו"רית רשות ניירות ערך, שחר ברכה, ראש רשות התקשוב הממשלתי, ד"ר עמי אפלבום, יו"ר רשות החדשנות, ופרופ' גדי אריאב מאוניברסיטת תל אביב. כמו כן, יישאו דברים במליאה מנהלי החברות שפרשו את חסותן על הכנס, בהם ניר צוק, המייסד וסמנכ"ל הטכנולוגיות של פאלו אלטואלי פרנס, סגן נשיא לאזור ישראל, יוון, קפריסין ומזרח אירופה בפורטינט, ושגיב גרינשפן, מנכ"ל פריוריטי סופטוור.

ניר צוק, מייסד וסמנכ"ל הטכנולוגיות של פאלו אלטו. צילום: ניב קנטור

ניר צוק, המייסד וסמנכ"ל הטכנולוגיות של פאלו אלטו. צילום: ניב קנטור

מיד לאחר המליאה תחל סדרה של מושבים טכנולוגיים מקצועיים בנושאי פיננסים, ממשלה, בריאות, צבא וביטחון וענן. את פאנל הפיננסים ינחה פרופ' אריאב וישתתפו בו סמנכ"לי טכנולוגיות מבנקים ומחברות ביטוח.

אלי פרנס, סגן נשיא לאזור ישראל, יוון, קפריסין ומזרח אירופה בפורטינט. צילום: יח"צ

אלי פרנס, סגן נשיא לאזור ישראל, יוון, קפריסין ומזרח אירופה בפורטינט. צילום: יח"צ

פאנל הממשלה, בהובלת ד"ר נחמן אורון, יכלול מנמ"רים ממשרדי ממשלה שונים. לפני כן יינתנו במושב זה כמה הרצאות של חברות המספקות פתרונות לממשלה, וכן הרצאה של אורי בן ארי, מייסד ונשיא קרן אתנה, ויועץ בכיר לערים חכמות.

מושב הבריאות ייפתח בהרצאה של ד"ר אריאל יהודה ישראל, מנהל מכון המחקר של לאומית שירותי בריאות. אחר כך ייערך פאנל בהשתתפות מנמ"רים בכירים במגזר זה – קופות חולים, בתי חולים ומשרד הבריאות. את הפאנל ינחה יהודה קונפורטס, העורך הראשי של אנשים ומחשבים.

שגיב גרינשפן, מנכ"ל פריוריטי. צילום: אלן צ'פלסקי

שגיב גרינשפן, מנכ"ל פריוריטי. צילום: אלן צ'פלסקי

את המסלול הביטחוני יוביל סא"ל (מיל') אודי קאוף, מוביל פעילות מגזר הביטחון באמת טכנולוגיות, ואת מסלול הענן ההיברידי והפתרונות הלוגיסטיים – מוטי סדובסקי, מומחה לניהול מידע. במסלול זה ייערך פאנל בנושא לוגיסטיקה שתנחה גילי שלזינגר, מנהלת חטיבת האנטרפרייז באגף ה-SaaS באורקל ישראל.

הוועידה מתקיימת על פי כללי התו הירוק המעודכן ועל פי הנחיות משרד הבריאות שיהיו נכונות ליום האירוע. הכניסה היא ללא תשלום, אך מותנית באישור הרשמה. להרשמה לאירוע לחצו כאן.

מיהם הבכירים שישתתפו בוועידת הפסגה של ה-IT? Reviewed by on . אחרי תקופת קורונה ארוכה, שבה נערכו מרבית הכנסים באופן וירטואלי, סוף סוף אפשר להיפגש, להתעדכן על החידושים האחרונים בעולמות הטכנולוגיה בכלל וה-IT בפרט, ולעשות עסק אחרי תקופת קורונה ארוכה, שבה נערכו מרבית הכנסים באופן וירטואלי, סוף סוף אפשר להיפגש, להתעדכן על החידושים האחרונים בעולמות הטכנולוגיה בכלל וה-IT בפרט, ולעשות עסק Rating: 0

הגיבו