אפל מערערת על פסק הדין במשפט נגד אפיק גיימס

פסק הדין שניתן מורה לאפל לאפשר למפתחים להפנות משתמשים למערכות תשלומים אחרות בתוך האפליקציות שלהם, אך אפל מבקשת דחייה של שנה בביצועו

מכה לאפיק גיימס

זה לא נגמר עד שזה לא נגמר: אפל הגישה הודעת ערעור על הצו שניתן במשפטה נגד יצרנית פורטנייט אפיק גיימס, המורה לה לאפשר למפתחים להפנות משתמשים למערכות תשלומים אחרות בתוך האפליקציות שלהם. זו הייתה ההחלטה היחידה שבה השופטת לא צידדה בטיעונים של ענקית הטכנולוגיה. לפי הצו, אפל צריכה לבצע את השינויים ב-App Store כך שיהיו בתוקף עד ה-9 בדצמבר. כעת, אפל, כאמור, הודיעה כי תערער על הההחלטה, ובמקביל מבקשת לדחות בשנה את קיום הצו.

בבקשתה לבית המשפט כתבה אפל, כי היא "כבר נקטה צעדים קונקרטיים וספציפיים בכיוון שבית המשפט הורה לה – לרבות על ידי הסכמה לבטל את האיסור על תקשורת ממוקדת מחוץ לאפליקציה". ענקית הטכנולוגיה טוענת, כי הדרישה ממנה לציית לצו תהיה "שימוש לקוי במשאבים" בשל "התדיינות משפטית כמעט בלתי נמנעת" מצד אפיק גיימס בנוגע להיקף הציות שלה לצו. "אין סיבה לבזבז משאבים", כתבה החברה, והוסיפה, כי "העיכוב ישמור על הסטטוס קוו בזמן שתהליך הערעור מתקדם לסיומו".

אם אפל תצליח בבקשתה, ייתכן שהשינוי במערכת התשלומים של ה-App Store ייכנס לתוקף רק עם סיום כל הערעורים, מה שיכול להתמשך על פני שנים.

שימוע בנושא הדחייה בקיום הצו נקבע ל-16 בנובמבר.

תגובות

(0)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, דיבה, וסגנון החורג מהטעם הטוב

אירועים קרובים