ווטסאפ: מעבר קל בין מערכות הפעלה בלי לאבד את היסטוריית הצ'אטים

עם עד עכשיו זו הייתה שמועה – כעת היא מתאמתת, ו-ווטסאפ הציגה את הכלי שיאפשר העברת היסטוריית הצ'אטים במלואה בין מערכות הפעלה, שיהיה זמין בשבועות הקרובים רק במכשירים המתקפלים החדשים של סמסונג, ובהמשך – במכשירים ובמערכות הפעלה נוספות    

חידושים בווטסאפ

ההדלפה מחודש אפריל מתאמתת, ו-ווטסאפ הודיעה על הכלי שפיתחה להעברת היסטוריית הצ'אטים במלואה בין מערכות הפעלה – תכונה שמשתמשים רבים ייחלו לה. החברה הציגה אתמול תכונה שבקרוב מאוד תהיה זמינה הן למכשרי iOS והן למכשירי Android ותאפשר להם להעביר את כל שיחות הווטסאפ שלהם, כולל הודעות קוליות ותמונות בין שתי המערכות.

ווטסאפ הדגימה את התכונה על מכשירי סמסונג בשילוב הכלי Smart Switch של סמסונג, שכעת ישולב בו גם הכלי של ווטסאפ, ובנוסף על העברת אנשרי קשר, תמונות, מוזיקה, הודעות, הערות לוח שנה ועוד, הוא יעביר גם את ווטסאפ עם היסטוריית הצ'אטים שלה.

ווטסאפ הדגימה את התכונה בהשקה של המכשירים המתקפלים של סמסונג, והודיעה כי היא תהיה זמינה בשבועות הקרובים רק במכשירים המתקפלים החדשים, ובהמשך תיפרס למכשירי אנדרואיד נוספים. החברה לא סיפקה מידע מתי תוחל התכונה במכשירי iOs, אבל דובר של ווטסאפ דיווח שצוות הפיתוח של הכלי עובד על אספקת התכונה למשתמשים בכל העולם.

פיתוח הכלי הזה היה לא פשוט, הסבירה ווטסאפ, בשל ההצפנה מקצה לקצה של ההודעות כברירת מחדל ובגלל שהן שמורות על מכשירי המשתמשים. המשמעות הייתה שנדרשה עבודה נוספת גם מצד יצרני המכשירים ומערכות ההפעלה כדי לבנות דרך בטוחה להעביר את היסטוריית ההודעות.

"הודעות הווטטסאפ שלכם שייכות רק לכם. זוהי הסיבה שהן מאוחסנות על הטלפון שלכם כברירת מחדל והן לא נגישות בענן כמו שירותי הודעות אחרים", ציין מנהל המוצר בווטסאפ, סאנדיפ פארוצ'ורי. "אנו נרגשים לאפשר בפעם הראשונה לאנשים להעביר בקלות ובצורה מאובטחת את היסטוריית ווטסאפ שלהם ממערכת הפעלה אחת לאחרת. זו הייתה אחת התכונות המבוקשות ביותר מן המשתמשים, ועבדנו יחד עם יצרני מערכות הפעלה ומכשירים כדי לפתור אותה".

תגובות

(0)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, דיבה, וסגנון החורג מהטעם הטוב

אירועים קרובים