תוכן פרסומי
ראשי » בראש הכותרות » דיווח: ווטסאפ תאפשר העברת היסטוריית הצ'טים מ-Android ל-iOS, ולהיפך
להפעיל במערכות הפעלה שונות וגם במקביל. ווטסאפ

דיווח: ווטסאפ תאפשר העברת היסטוריית הצ'טים מ-Android ל-iOS, ולהיפך

לפי דיווח באתר WABetaInfo, המתבסס על הדלפה, ווטסאפ תאפשר בקרוב – אם כי אין תאריך ידוע – להעביר את היסטוריית הצאטים מ-iOs ל-Android, וכנראה גם להיפך

מאת 7 באפריל 2021, 9:30 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

כבר זמן רב שווטסאפ (WhatsApp) מאפשרת למשתמשי Android להעביר את היסטוריית הצ'אטים שלהם למכשירי Android אחרים. ואולם מה קורה כשהמשתמש מנסה להעביר את הנתונים ממכשיר iPhone למכשיר Android, או להיפך? העניין מסתבך, וכבר שנים מהווה אחת הבעיות המרגיזות עבור משתמשים שמחליפים מכשירים ומהגרים בין מערכות הפעלה.

כעת, לפי דיווח באתר WABetaInfo, המתבסס על הדלפה, ייתכן שהחברה תאפשר בקרוב להשתמש בחשבון הווטסאפ על מכשירים שונים, וגם במקביל. הפיתוח של התכונה החדשה אורך זמן רב, משום שהוא משנה לחלוטין את חוויית השימוש באפליקציית המסרים, והיה צורך לכתוב מחדש חלקים גדולים מהתוכנה כדי שתתמוך בריבוי מכשירים, טוען האתר.

כרגע עומדים לרשות המשתמש כמה כלים המאפשרים הגירה של הנתונים, אך אלה אינם מומלצים במיוחד, וגם אז לא מובטח שההעברה תהיה מושלמת, מה גם שווטסאפ פרסמה ציוץ בטוויטר שמציין, כי שימוש באפליקציות שמתיימרות להעביר את היסטוריית הצ'ט בין מכשירים מפר את תנאי השימוש שלה, והחברה אינה תומכת בהן כי היא לא יכולה לאמת את האבטחה שלהן.

באתר מוצגת תמונה מודלפת של מסך הפתיחה של התכונה, שמאפשרת הגירה מ-iPhone ל-Android, אבל ההנחה היא שההעברה תתאפשר גם להיפך – מ-Android ל-iOS.

 התכונה החדשה, לפי הדיווח, תאפשר בתחילה שימוש בגירסת הווב גם ללא חיבור אינטרנט במכשיר, ובעדכון עתידי תאפשר ווטסאפ לחבר מכשירי iOS ו-Android אחרים.

לפי הדיווח, אין תאריך ידוע לשינויים האלה.

דיווח: ווטסאפ תאפשר העברת היסטוריית הצ'טים מ-Android ל-iOS, ולהיפך Reviewed by on . כבר זמן רב שווטסאפ (WhatsApp) מאפשרת למשתמשי Android להעביר את היסטוריית הצ'אטים שלהם למכשירי Android אחרים. ואולם מה קורה כשהמשתמש מנסה להעביר את הנתונים ממכשי כבר זמן רב שווטסאפ (WhatsApp) מאפשרת למשתמשי Android להעביר את היסטוריית הצ'אטים שלהם למכשירי Android אחרים. ואולם מה קורה כשהמשתמש מנסה להעביר את הנתונים ממכשי Rating: 0

הגיבו