תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » אינטרנט » חדש: הגולשים בכרום יוכלו להשתמש בסיסמאות ששמורות ב-iCloud
גם בכרום. iCloud. אילוסטרציה: BigStock

חדש: הגולשים בכרום יוכלו להשתמש בסיסמאות ששמורות ב-iCloud

הדבר מתאפשר באמצעות תוסף חדש שאפל שחררה לדפדפן של גוגל ● האם מדובר בכלל בחלק מהתקרבות בין יצרנית המקינטוש וה-iPhone למיקרוסופט?

מאת 3 בפברואר 2021, 18:43 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

אפל שחררה באחרונה תוסף חדש עבור הדפדפן כרום של גוגל, שמאפשר לגולשים להשתמש בסיסמאות השמורות בשירות האחסון שלה, iCloud.

מדובר באפשרות חדשה בתפריט, שנוספה בגרסה החדשה של iCloud for Windows – גרסה 12.0. לאחר לחיצה על האפשרות הזו, Passwords שמה, מתבקש המשתמש להתקין את התוסף לדפדפן. אחר כך ניתן להשתמש בסיסמאות השמורות ב-iCloud באופן אוטומטי למילוי סיסמאות באתרים שאליהם נכנסים באמצעות כרום.

מדובר גם בסנכרון הפוך: סיסמאות שהמשתמש ייצור במהלך הגלישה שלו בכרום יישמרו באופן אוטומטי בענן האחסון של אפל, כך שניתן יהיה להשתמש בהן גם בעת גלישה במכשירים ששייכים לאקו-סיסטם של החברה – ממחשבי מקינטוש ועד ל-iPhone.

האם מדובר בחלק מתהליך התקרבות של אפל למערכת ההפעלה של המתחרה, מיקרוסופט? יכול להיות. לפי דיווחים אחרים, החברה מתכננת השקת אפליקציות מדיה חדשות לסביבת Windows וכן המרה של אפליקציות המוזיקה והפודקאסטים שלה.

חדש: הגולשים בכרום יוכלו להשתמש בסיסמאות ששמורות ב-iCloud Reviewed by on . אפל שחררה באחרונה תוסף חדש עבור הדפדפן כרום של גוגל, שמאפשר לגולשים להשתמש בסיסמאות השמורות בשירות האחסון שלה, iCloud. מדובר באפשרות חדשה בתפריט, שנוספה בגרסה ה אפל שחררה באחרונה תוסף חדש עבור הדפדפן כרום של גוגל, שמאפשר לגולשים להשתמש בסיסמאות השמורות בשירות האחסון שלה, iCloud. מדובר באפשרות חדשה בתפריט, שנוספה בגרסה ה Rating: 0

הגיבו