תוכן פרסומי
ראשי » דעות וניתוחים » Divers-IT » Divers-IT; והפעם: עפאף שיהאב ובאסל הווארי, מייסדי Petwork
מימין: עפאף שיהאב ובאסל הווארי, מייסדי Petwork. צילום: יח"צ

Divers-IT; והפעם: עפאף שיהאב ובאסל הווארי, מייסדי Petwork

תעשיית ההיי-טק מתהדרת בעובדים.ות ממגוון הקשת האנושית, כולל ערבים.ות, חרדים.ות, להט"בים.ות, א.נשים עם מוגבלות ועוד אוכלוסיות ● האומנם? יצאנו לבדוק, בכל פעם עם סטארט-אפיסט.ית אחר.ת - ולהביא את סיפורו.ה

מאת 23 בדצמבר 2020, 17:08 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

היכן אתם גרים?
"חיפה".

מה עושה החברה?
"Petwork פיתחה אפליקציה מבוססת מיקום שמרכזת את כל המידע, השירותים והפעילויות הרלוונטיים לצרכים המיידיים של בעלי חיים – לדוגמה, וטרינר קרוב שמתמחה בטיפול מסוים או מפגש חברתי של כלבים ובעליהם. האפליקציה מהווה מרחב שבו ניתן לשתף ולהתייעץ בכל הנוגע לבעלי החיים, ולהכיר יותר לעומק את הסביבה ואת החיות שנמצאות בה".

מה הוותק שלכם באקו-סיסטם?
"שנה".

ספרו על אתגר שנתקלתם בו במסגרת הפעילות שלכם.
"כל סטארט-אפיסט נתקל בהמון אתגרים לאורך הדרך. במקרה שלנו, כשני מייסדים שמגיעים מעולם ההיי-טק, עם ניסיון שצברנו במסגרת הקמת חברה בעבר, האתגר כי הגדול היה בצד העסקי, בהתפתחות העסקית".

כיצד התגברתם על האתגר?
"ההשתתפות במאיץ של פרזנטנס ובתוכנית הייבריד העניקה לנו כלים רבים בכל הנוגע לעולמות העסקי, הפיננסי והשיווקי. לדוגמה, סטורי טלינג – איך לספר את הסיפור שלנו. לצד זאת הכרנו אנשים מעניינים שהדריכו, ליוו, תמכו ועזרו לנו לפתח את הרעיון שלנו ולהתמקצע בעצמנו".

האם נתקלתם באפליה במסגרת העבודה שלכם?
"בתוכניות שהשתתפנו בהן עד עכשיו החוויות שלנו היו רק חיוביות, אבל אנחנו מודעים שבחוץ, בשוק, האפליה קיימת".

מה הטיפ שלכם ליזמים בתחילת דרכם?
"להעז, לשאול שאלות, לנסות ולבקש עזרה, כי יש הרבה אנשים שמוכנים להדריך ולחלוק את הידע שלהם".

Divers-IT; והפעם: עפאף שיהאב ובאסל הווארי, מייסדי Petwork Reviewed by on . היכן אתם גרים? "חיפה". מה עושה החברה? "Petwork פיתחה אפליקציה מבוססת מיקום שמרכזת את כל המידע, השירותים והפעילויות הרלוונטיים לצרכים המיידיים של בעלי חיים - לדו היכן אתם גרים? "חיפה". מה עושה החברה? "Petwork פיתחה אפליקציה מבוססת מיקום שמרכזת את כל המידע, השירותים והפעילויות הרלוונטיים לצרכים המיידיים של בעלי חיים - לדו Rating: 0

הגיבו