תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » IT פיננסי » טלדור: הרווח קפץ פי שניים, ירידה קטנה בהכנסות
נתי אברהמי, מנכ"ל טלדור. צילום: רפאל בן דור

טלדור: הרווח קפץ פי שניים, ירידה קטנה בהכנסות

למרות משבר הקורונה, החברה סיימה את הרבעון השלישי עם תוצאות טובות, כולל רווח שיא

מאת 25 בנובמבר 2020, 16:38 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

טלדור סיימה את הרבעון השלישי של השנה עם תוצאות טובות. החברה דיווחה היום (ד') על קפיצה של כמעט פי שניים ברווח הנקי וירידה קטנה יחסית בהכנסות – נתון שלא היה נחשב טוב בימים אחרים, אבל בתקופת הקורונה הוא יותר ממתקבל על הדעת. טלדור רשמה מגמות דומות בתשעת החודשים הראשונים של השנה, שכוללים את כל תקופת המשבר עד כה.

מדובר באחת הפעמים האחרונות שבהן טלדור מפרסמת את התוצאות העסקיות שלה כחברה עצמאית, לאחר שמוקדם יותר החודש היא נרכשה על ידי וואן.

ההכנסות של החברה עמדו על 192.2 מיליון שקלים – ירידה של 7% לעומת הרבעון המקביל אשתקד, אך עלייה של 15% בהשוואה לרבעון הקודם. הרווח הנקי שלה קפץ ב-95% לשיא של 6.8 מיליון שקלים, עקב ירידה של כמעט 20% בהוצאות המימון וגידול דרמטי – של פי 17 – ברווח שלה מהחברות המוחזקות שלה.

נתונים נוספים מראים כי ההוצאות הגולמיות קטנו ב-4.7% ל-92 מיליון שקלים, הרווח הגולמי גדל ב-5.4% ל-16.1 מיליון והרווח הגולמי השולי עמד על 14.91%. בסעיפים התפעוליים, ההוצאות עלו ב-7.4% וגרמו לירידה של 0.2% ברווח ל-6.6 מיליון שקלים.

החברה החליטה על חלוקת דיבידנד לפי שקל וחצי למניה, בסך כולל של 16.5 מיליון שקלים.

זינוק ברווח – גם בשלושת הרבעונים הראשונים

תוצאות תשעת החודשים הראשונים של 2020 מראות על קיטון של 8.2% בהכנסות ל-304.3 מיליון, פיחות של 8.8% ברווח התפעולי ולעומת זאת זינוק של 86.7% ברווח הנקי לכמעט 15 מיליון. גם כאן, הסיבות לכך הן הנתונים החיוביים שנרשמו בהוצאות הגולמיות וברווח שלה מהחברות המוחזקות.

נתי אברהמי, מנכ"ל טלדור, אמר עם פרסום התוצאות כי "הדו"ח הנוכחי מביא לידי ביטוי באופן מלא את תוצאותיו של תהליך שכלל שורה של מהלכים ושינויים ארגוניים שביצענו בחברה בשנתיים האחרונות. אציין שכל השיפור בפרמטרים השונים נעשה ממקורות אורגניים בלבד. השלמת תהליך הרה ארגון מאפשרת לנו לבצע חלוקת דיבידנד לבעלי המניות, בפעם הראשונה מאז שנכנסנו אליו".

טלדור: הרווח קפץ פי שניים, ירידה קטנה בהכנסות Reviewed by on . טלדור סיימה את הרבעון השלישי של השנה עם תוצאות טובות. החברה דיווחה היום (ד') על קפיצה של כמעט פי שניים ברווח הנקי וירידה קטנה יחסית בהכנסות - נתון שלא היה נחשב טלדור סיימה את הרבעון השלישי של השנה עם תוצאות טובות. החברה דיווחה היום (ד') על קפיצה של כמעט פי שניים ברווח הנקי וירידה קטנה יחסית בהכנסות - נתון שלא היה נחשב Rating: 0

הגיבו