תוכן פרסומי
ראשי » בראש הכותרות » הלכו על זה: KLA תרמה צעדים לעמותת אחת מתשע
נתנאל גנון, מהנדס אינטגרציה בחטיבת התפעול, KLA. צילום: יח"צ

הלכו על זה: KLA תרמה צעדים לעמותת אחת מתשע

החברה השתמשה באפליקציית ראמבל, הממירה צעדים לכסף, ותרמה 20,000 שקלים למען העמותה, המקדמת מודעות לסרטן השד

מאת 25 בנובמבר 2020, 10:33 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל
אורית הרוש, מנהלת בכירה בחטיבת התפעול, KLA. צילום: יח"צ

אורית הרוש, מנהלת בכירה בחטיבת התפעול, KLA. צילום: יח"צ

אפליקציות לספירת צעדים הפכו לחלק בלתי נפרד מאורח החיים במקומות עבודה רבים, במיוחד מאז נכנסה לחיינו הקורונה. ב-KLA ישראל לקחו את האתגר צעד אחד קדימה וחברו אותו לחודש המודעות לסרטן השד. 216 עובדים הרימו את הכפפה – ואת הרגליים – וצברו יחד, במשך שבועיים, 15,971,338 צעדים. KLA המירה את הצעדים לתרומה בגובה 20,000 שקלים לעמותת אחת מתשע, המסייעת לנשים החולות בסרטן השד.

"בחרנו באפליקציית ראמבל (Rumble), אשר ממירה צעדים לכסף, והזמנו את עובדי החברה להשתתף בתחרות אישית וקבוצתית, שהתקיימה במשך שבועיים. למעלה מ-200 עובדים נכנסו לעניין, והתחילו לקום שעה קודם בבוקר, לשכב לישון שעה מאוחר יותר, ולצעוד – כמה שיותר לצעוד, על מנת לצבור צעדים", סיפרה מור עזריה, דירקטורית בכירה ומנהלת חטיבת אוטומציה ויו"ר פורום WISE להעצמת נשים ב-KLA. "כך השתלבנו בצורה יצירתית ומעוררת הזדהות בחודש המודעות לסרטן השד, ועודדנו את העובדים שלנו לבצע פעילות גופנית, אותה אנחנו מתכוונים לשמר גם בעתיד", הוסיפה.

סווטה גרצ'ין, אלגוריתמיקאית בחברת KLA. צילום: יח"צ

סווטה גרצ'ין, אלגוריתמיקאית בחברת KLA. צילום: יח"צ

בתחרות הקבוצתית זכה צוות הרכש העקיף, אשר מנה רק 6 צועדים, שהשיגו יחד 776,148 צעדים. במקום הראשון בתחרות האישית זכה איתן חג'אג', מהנדס פיתוח אפליקציה עם 369,033 צעדים; במקום השני זכתה אורית הרוש, מנהלת בכירה בארגון התפעול עם 306,890 צעדים; ובמקום השלישי זכה נתנאל גנון, מהנדס אינטגרציה בחטיבת התפעול עם 298,271 צעדים.  

אפליקציית ראמבל פותחה על ידי חברת יוביטל בריאות. החברה הוקמה על מנת להנציח את זכרם של יובל (יובי) דגן וטל יפרח ז"ל, שנהרגו במבצע צוק איתן בקיץ 2014. היזמים מקווים כי בעזרת ראמבל ישפרו את הבריאות של תושבי ישראל, ויעודדו אותם לעשות מעשים טובים בו-זמנית. עם KLA נראה שהצליח להם.

הלכו על זה: KLA תרמה צעדים לעמותת אחת מתשע Reviewed by on . [caption id="attachment_326577" align="alignleft" width="300"] אורית הרוש, מנהלת בכירה בחטיבת התפעול, KLA. צילום: יח"צ[/caption] אפליקציות לספירת צעדים הפכו לחל [caption id="attachment_326577" align="alignleft" width="300"] אורית הרוש, מנהלת בכירה בחטיבת התפעול, KLA. צילום: יח"צ[/caption] אפליקציות לספירת צעדים הפכו לחל Rating: 0

הגיבו