תוכן פרסומי
ראשי » בראש הכותרות » בדרך: iOS 14.2 עם אימוג'ים חדשים ושיפורים נוספים
אימוג''ים חדשים בגירסת 14.2 הבאה של iOS. צילום: emojipedia

בדרך: iOS 14.2 עם אימוג'ים חדשים ושיפורים נוספים

אפל פרסמה את גירסת הבטה הציבורית השלישית לגירסת 14.2 הבאה של מערכת ההפעלה iOS ו-iPadOS, הכוללת אימוג'ים חדשים, זיהוי מוזיקה ממרכז הבקרה ועוד

מאת 16 באוקטובר 2020, 11:53 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

אפל פרסמה את גירסת הבטה הציבורית השלישית לגירסת 14.2 הבאה של מערכת ההפעלה iOS ו-iPadOS, שזמינה לקהילת בודקי הבטה.

בגירסה החדשה הוסיפה אפל ציורי אימוג'י חדשים, בהם אברי גוף – כמו ריאות ולב, פרצופים חדשים, דמויות – כמו נינג'ה, ראש מכוסה רעלה, אישה וגבר שמאכילים תינוק, סנטה קלאוס ועוד, בעלי חיים – כמו חתול שחור, ממותה דוב קוטב, דודו ועוד, מזונות שונים – כמו אוכמניות, זיתים ועוד אביזרים שונים, בגדים מכשירי נגינה ועוד.

עוד נוסף כלי לזיהוי מוזיקה חדש במרכז השליטה, ובכך שילבה את מזהה המוזיקה Shazam שבבעלותה לתוך מערכת ההפעלה – שמזהה מוזיקה המתנגנת בסביבה וגם כזו המתנגנת באפליקציות גם תוך כדי חבישת AirPods.

עדכון זה גם מביא עיצוב מחודש לווידג'ט המוזיקה במרכז הבקרה, שמציג רשימה של האלבומים שהושמעו אחרונים, לצד ממשק מחודש ל-AirPlay.

לאנשים עם קשיי ראייה נוספה תכונה של "זיהוי אנשים" באפליקציית Magnifier, המשתמשת במצלמה ומאפשרת למשתמש לדעת כמה הוא רחוק מאנשים אחרים – יעיל במיוחד בימים אלה של דרישה לריחוק חברתי.

גירסת הבטה מאפשרת לבודקיה לשלוח תגובות וקרוב לוודאי תצא בגירסה שלמה עם הגעת דגמי ה-iPhone החדשים לשווקים.

בדרך: iOS 14.2 עם אימוג'ים חדשים ושיפורים נוספים Reviewed by on . אפל פרסמה את גירסת הבטה הציבורית השלישית לגירסת 14.2 הבאה של מערכת ההפעלה iOS ו-iPadOS, שזמינה לקהילת בודקי הבטה. בגירסה החדשה הוסיפה אפל ציורי אימוג'י חדשים, ב אפל פרסמה את גירסת הבטה הציבורית השלישית לגירסת 14.2 הבאה של מערכת ההפעלה iOS ו-iPadOS, שזמינה לקהילת בודקי הבטה. בגירסה החדשה הוסיפה אפל ציורי אימוג'י חדשים, ב Rating: 0

הגיבו