תוכן פרסומי
ראשי » בראש הכותרות » קבוצת אמן תשווק את שירותי טוויליו בישראל
מימין: בן פסטרנק, מנכ"ל קבוצת אמן; אילן בוגנים, יועץ לפיתוח וניהול פעילות טוויליו בישראל; יונתן כהן, מנהל של פעילות טוויליו בישראל מקבוצת אמן; וינאי מילשטיין, מנהל חטיבת מוצרי תוכנה. צילום: יח"צ

קבוצת אמן תשווק את שירותי טוויליו בישראל

החברה - הנאמדת בכ-40 מיליארד דולר ושבסיסה בסן פרנסיסקו - מספקת למפתחי אפליקציות פלטפורמות תכנות קלות לשימוש, שמאפשרות להטמיע במוצרים שירותי שיחה מגוונים, בהם הודעות ווטסאפ, שיחות וידיאו, הודעות סמס, הודעות צ'אט ועוד

מאת 29 בספטמבר 2020, 15:11 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

קבוצת אמן הודיעה כי תייצג בישראל את חברת טוויליו (Twilio) הבינלאומית. 

טוויליו היא פלטפורמת תקשורת בענן כשירות שמקורה בסן פרנסיסקו, קליפורניה. החברה, שנוסדה בשנת 2007, מאפשרת למפתחים לבצע פונקציות תקשורת מגוונות באמצעות ממשקי API של שירות האינטרנט שלה.

היא נוסדה על ידי היזמים ג'ף לוסון, איוון קוק וג'ון וולפיוס ומוערכת כיום בכ-40 מיליארד דולר. בשנה שעברה החברה רשמה הכנסות בסך 1.2 מיליארד דולר, וכבר בחצי השנה הראשונה של 2020 עברה את 1.3 מיליארד דולר. לדבריה, השוק מאוד מאמין בה ומתגמל אותה בכך שהיא נסחרת במכפילים מדהימים.

טוויליו מספקת למפתחי אפליקציות פלטפורמות תכנות קלות לשימוש, שמאפשרות להטמיע במוצרים שירותי שיחה מגוונים, בהם הודעות ווטסאפ (WhatsApp), שיחות וידיאו, הודעות סמס, הודעות צ'אט ועוד, כאשר כל שירות מגובה במערכת חכמה המפיקה למשתמשים תובנות מנתוני השיחה. למעלה מ-10 מיליון מפתחים משתמשים בשירותי טוויליו, ובין לקוחותיה הבולטים נכללות החברות, ליפט, נטפליקס, טוויטר, ספוטיפיי, מורגן סטנלי, מרקס & ספנסר, Airbnb, eBay, ואחרות.

"טוויליו היא מובילת שוק בתחומה. השילוב בין חברה מובילה בינלאומית לחברת אמן, יאפשר הפצה של המוצר בישראל ומתן שירות ברמת גבוהה מאוד לחברות שמשוועות לפתרונות תקשורת איכותיים וחדשניים, בעיקר בתקופה בה שירותי האונליין הופכים לכל כך קריטיים לעסקים", כך לדברי בן פסטרנק, מנכ"ל קבוצת אמן.

יהונתן כהן, מנהל פעילות טוויליו בישראל, בקבוצת אמן: "מדובר בבשורה אמיתית לשוק הישראלי עם הצטרפותה של טוויליו, המספקת למפתחים טכנולוגיות להקמה וניהול שירותי תקשורת רב-ערוצית, באופן מהיר, פשוט ויעיל".

אילן בוגנים, עד לאחרונה מנהל חטיבת הדטה וחבר הנהלה בבנק לאומי, שינהל במשותף עם קבוצת אמן את פעילות טוויליו בישראל: "לעיתים רחוקות פוגשים טכנולוגיות שעושות שיבוש (Disruption) כה חכם ואלגנטי לשירותים שהיו בעבר כה מורכבים. אני עוקב אחריהם כבר כמה שנים והם לא מספיקים לחדש ולהפתיע".

קבוצת אמן תשווק את שירותי טוויליו בישראל Reviewed by on . קבוצת אמן הודיעה כי תייצג בישראל את חברת טוויליו (Twilio) הבינלאומית.  טוויליו היא פלטפורמת תקשורת בענן כשירות שמקורה בסן פרנסיסקו, קליפורניה. החברה, שנוסדה בשנ קבוצת אמן הודיעה כי תייצג בישראל את חברת טוויליו (Twilio) הבינלאומית.  טוויליו היא פלטפורמת תקשורת בענן כשירות שמקורה בסן פרנסיסקו, קליפורניה. החברה, שנוסדה בשנ Rating: 0

הגיבו